Wojciech Piekarski. Malarstwo
  • Numer obiektu: 3
  • PIEKARSKI Wojciech
  • Martwa natura z karafką (2010),
  • sygn. dat. p.g., olej, płótno, 55x46 cm

Cena wywoławczaKoniec aukcjiIlość przebićCena sprzedaży
1 200 zł06.04.2010, 21:0461 700 zł
Historia aukcji

PIEKARSKI Wojciech
Ukończył Politechnikę Łódzka w 2007 r. Mieszka nieopodal Pabianic koło Łodzi. Zajmuje się tylko malarstwem tworząc na zamówienia duże sceny sakralne i portrety. Maluje też martwe natury i akty. W swojej twórczości wzoruje się na dawnych mistrzach, przede wszystkim malarstwie Caravaggia. Od 2007 roku uczestniczy w programie promowania twórczości łódzkich artystów, który został wprowadzony przez dom aukcyjny Rynek Sztuki w 2006 roku. Jego twórczość cieszy się dużym uznaniem amatorów malarstwa realistycznego, a ceny obrazów dynamicznie rosną.

Aukcja : Kategorie : Ile na stronie:

Przedział cenowy :

Aukcje

Archiwalne - ostatnie 30 dni [1]

Reklama

Najbliższe aukcje - obiekty