Regulamin aukcji

Wybrane zasady Aukcji Internetowych Artinfo:

1. System DOGRYWKI

Zgłoszenie oferty na 10 minut przed końcem aukcji uruchamia system dogrywki.
W czasie dogrywki obiekt zostanie sprzedany dopiero wówczas, kiedy
od ostatniego zgłoszenia upłynie 10 minut i w tym czasie nie zostaną odnotowane inne wyższe oferty.
Każda nowa oferta uruchamia system odliczania 10 minut i oczekiwania na wyższe oferty.

2. Opłata organizacyjna

Do ceny sprzedaży doliczana jest opłata organizacyjna w wysokości 15%

3. Informacje dla licytujących
Polecamy wygodny sposób śledzenia wyników własnych licytacji na aukcjach Artinfo.
Wystarczy po zalogowaniu w dowolnym momencie kliknąć link: Konto użytkownika - Twoje licytacje

Aukcja : Kategorie : Ile na stronie:

Przedział cenowy :

Wojciech Piekarski. Malarstwo
zakończenie aukcji: 06.04.2010 dogrywka (wybrane obiekty)
  • 7
Sprzedane
cena sprzedaży: 700 zł
  • PIEKARSKI Wojciech
  • Pejzaż z Chechła (2010)
  • sygn. dat. l.d., olej, płótno, 46x61 cm
cena wywoławcza: 700 zł
ilość przebić: 1
  • 5
Sprzedane
cena sprzedaży: 1 150 zł
  • PIEKARSKI Wojciech
  • Martwa natura z czerwonymi winogronami (2010)
  • sygn. dat. p.g., olej, płótno, 30x40 cm
cena wywoławcza: 500 zł
ilość przebić: 12
  • 3
Sprzedane
cena sprzedaży: 1 700 zł
  • PIEKARSKI Wojciech
  • Martwa natura z karafką (2010)
  • sygn. dat. p.g., olej, płótno, 55x46 cm
cena wywoławcza: 1 200 zł
ilość przebić: 6
  • 1
Sprzedane
cena sprzedaży: 3 000 zł
  • PIEKARSKI Wojciech
  • Martwa natura z figurą tancerki (2010)
  • sygn. dat. l.g., olej, płótno, 92x73.5 cm
cena wywoławcza: 1 400 zł
ilość przebić: 16
  • 6
Sprzedane
cena sprzedaży: 1 500 zł
  • PIEKARSKI Wojciech
  • Akt (2010)
  • sygn. dat. p.g., olej, płótno, 40x100 cm
cena wywoławcza: 1 400 zł
ilość przebić: 2
  • 4
Sprzedane
cena sprzedaży: 1 700 zł
  • PIEKARSKI Wojciech
  • Martwa natura z białymi winogronami (2010)
  • sygn. dat. l.g., olej, płótno, 30x40 cm
cena wywoławcza: 500 zł
ilość przebić: 18
  • 2
Sprzedane
cena sprzedaży: 2 200 zł
  • PIEKARSKI Wojciech
  • Martwa natura z nocną lampką (2010)
  • sygn. dat. p.g., olej, płótno, 65x54 cm
cena wywoławcza: 1 000 zł
ilość przebić: 3
Reklama

Aukcje internetowe