Sztuka Dawna

    Regulamin aukcji

    Wybrane zasady Aukcji Internetowych Artinfo:

    1. System DOGRYWKI

    Zgłoszenie oferty na 10 minut przed końcem aukcji uruchamia system dogrywki.
    W czasie dogrywki obiekt zostanie sprzedany dopiero wówczas, kiedy
    od ostatniego zgłoszenia upłynie 10 minut i w tym czasie nie zostaną odnotowane inne wyższe oferty.
    Każda nowa oferta uruchamia system odliczania 10 minut i oczekiwania na wyższe oferty.

    2. Opłata organizacyjna

    Do ceny sprzedaży doliczana jest opłata organizacyjna w wysokości 15%

    3. Informacje dla licytujących
    Polecamy wygodny sposób śledzenia wyników własnych licytacji na aukcjach Artinfo.
    Wystarczy po zalogowaniu w dowolnym momencie kliknąć link: Konto użytkownika - Twoje licytacje

    Aukcja : Kategorie : Ile na stronie:

    Przedział cenowy :

    Wojciech Piekarski. Malarstwo
    zakończenie aukcji: 06.04.2010 dogrywka (wybrane obiekty)
    • 7
    Sprzedane
    cena sprzedaży: 700 zł
    • PIEKARSKI Wojciech
    • Pejzaż z Chechła (2010)
    • sygn. dat. l.d., olej, płótno, 46x61 cm
    cena wywoławcza: 700 zł
    ilość przebić: 1
    • 5
    Sprzedane
    cena sprzedaży: 1 150 zł
    • PIEKARSKI Wojciech
    • Martwa natura z czerwonymi winogronami (2010)
    • sygn. dat. p.g., olej, płótno, 30x40 cm
    cena wywoławcza: 500 zł
    ilość przebić: 12
    • 3
    Sprzedane
    cena sprzedaży: 1 700 zł
    • PIEKARSKI Wojciech
    • Martwa natura z karafką (2010)
    • sygn. dat. p.g., olej, płótno, 55x46 cm
    cena wywoławcza: 1 200 zł
    ilość przebić: 6
    • 1
    Sprzedane
    cena sprzedaży: 3 000 zł
    • PIEKARSKI Wojciech
    • Martwa natura z figurą tancerki (2010)
    • sygn. dat. l.g., olej, płótno, 92x73.5 cm
    cena wywoławcza: 1 400 zł
    ilość przebić: 16
    • 6
    Sprzedane
    cena sprzedaży: 1 500 zł
    • PIEKARSKI Wojciech
    • Akt (2010)
    • sygn. dat. p.g., olej, płótno, 40x100 cm
    cena wywoławcza: 1 400 zł
    ilość przebić: 2
    • 4
    Sprzedane
    cena sprzedaży: 1 700 zł
    • PIEKARSKI Wojciech
    • Martwa natura z białymi winogronami (2010)
    • sygn. dat. l.g., olej, płótno, 30x40 cm
    cena wywoławcza: 500 zł
    ilość przebić: 18
    • 2
    Sprzedane
    cena sprzedaży: 2 200 zł
    • PIEKARSKI Wojciech
    • Martwa natura z nocną lampką (2010)
    • sygn. dat. p.g., olej, płótno, 65x54 cm
    cena wywoławcza: 1 000 zł
    ilość przebić: 3
    Reklama