GARWATOWSKI Stefan
  • GARWATOWSKI Stefan
  • PORTRET KSIĘCIA LEONA SAPIEHY
  •
  • Olej, płótno; 61 x 50,5 cm
    Sygnowany l.d.: S.G.
    Na odwrocie napis: KSIĄŻĘ LEON SAPIEHA | S.G.
  • Cena wywoławcza : 5 000 zł
  • Numer katalogowy: 227

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    5 000 zł5 000 zł - -
    Dodatkowy opisMalarz, grafik. Absolwent warszawskiej ASP (1956). Maluje przede wszystkim sceny batalistyczne - liczne jego obrazy ukazujące walkę Polaków podczas II wojny światowej znajdują się w zbiorach Muzeum Wojska Polskiego. Jego dzieła znajdują się ponadto w zbiorach m.in. Muzeum Sportu w Warszawie, Muzeum Narodowym w Lublinie oraz Muzeum Śląskim we Wrocławiu. Artysta ma również w swym dorobku kompozycje abstrakcyjne, figuralne oraz sztukę użytkową.
    Informacje o aukcji
    • Dom Aukcyjny OSTOYA
    • Gen. J. Zajączka 8
    • 01- 518 Warszawa
    • tel. : 22 839 24 06
      22 839 24 80
    Przyjmujemy zlecenia poaukcyjne

    Artinfo.pl przyjmuje zlecenia kupna obiektów niesprzedanych na aukcji.
    Formy zgłoszenia:
    Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:

    tel.: 22 818 94 68
    tel. kom.: 506 122 445
    e-mail:

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    Dom Aukcyjny OSTOYA

    Reklama