ZAWIERUCHA Katarzyna
  • ZAWIERUCHA Katarzyna
  • Chill out, 2011
  •
  • Olej, płótno;
    60x80 cm
    Sygn.na odwrocie: Katarzyna Zawierucha/ "Chill out"/ 2011/ 60/80/ olej na płótnie
  • Cena wywoławcza : 500 zł
  • Numer katalogowy: 078

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    500 zł1 400 zł - -
    Informacje o aukcji
    • POLSWISS ART
    • ul. Wiejska 20
    • 00-490 Warszawa
    • tel. : (022) 628 13 67
    Miejsce aukcjiWystawa przedaukcyjna
     Miejsce aukcji:
    Hotel Sheraton
    ul. Bolesława Prusa 2
    Warszawa
    Przyjmujemy zlecenia poaukcyjne

    Artinfo.pl przyjmuje zlecenia kupna obiektów niesprzedanych na aukcji.
    Formy zgłoszenia:
    Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:

    tel.: 22 818 94 68
    tel. kom.: 506 122 445
    e-mail:

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    POLSWISS ART

    Reklama