ORELSKI (właściwie Dmitro POTOROKA)
  • ORELSKI (właściwie Dmitro POTOROKA)
  • PRZED LEŚNICZÓWKĄ ZIMĄ, 1928
  •
  • olej na płótnie,
    63 x 91 cm,
    sygnowany l.d.
    "Orelski 1928 r."
    Studiował w Szkole Sztuk Pięknych w Petersburgu. Pseudonim Orelski przyjął od nazwy swojego majątku Orele.
  • Cena wywoławcza : 6 500 zł
  • Numer katalogowy: 045

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    6 500 zł - - -
    Informacje o aukcji
    • Dom Aukcyjny OKNA SZTUKI
    • Grodeckiego 17
    • 05-822 Milanówek
    • tel. : 22 755 83 11
      503 122 535

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    Dom Aukcyjny OKNA SZTUKI

    Reklama