KALETYN Ewa
  • KALETYN Ewa
  • Pudełko
  •
  • olej, płótno, 116 x 89 cm,
    sygn. na odwrocie
  • Cena wywoławcza : 500 zł
  • Numer katalogowy: 04

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    500 zł1 100 zł - -
    Dodatkowy opisAbsolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w 2009 roku. Dyplom obroniła w pracowni Malarstwa prof. Macieja Świeszewskiego. Finalistka 8 edycji konkursu "Artystyczna Podróż Hestii". W 2009 roku miała wystawę indywidualną w Państwowej galerii Sztuki w Sopocie. Brała udział m.in. w 6 Ogólnopolskim Biennale Grafiki Studenckiej w Poznaniu (2009).
    Informacje o aukcji
    • Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa
    • ul. Nowy Świat 54/56
    • 00-363 Warszawa
    • tel. : 22 828 96 98
    Przyjmujemy zlecenia poaukcyjne

    Artinfo.pl przyjmuje zlecenia kupna obiektów niesprzedanych na aukcji.
    Formy zgłoszenia:
    Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:

    tel.: 22 818 94 68
    tel. kom.: 506 122 445
    e-mail:

    KALETYN Ewa
    Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku w 2009 roku. Dyplom obroniła w pracowni Malarstwa prof. Macieja Świeszewskiego. Finalistka 8 edycji konkursu „Artystyczna Podróż Hestii”. W 2009 roku miała wystawę indywidualną w Państwowej galerii Sztuki w Sopocie. Brała udział m.in. w 6 Ogólnopolskim Biennale Grafiki Studenckiej w Poznaniu (2009).

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    Sopocki Dom Aukcyjny Galeria Warszawa

    Reklama