WÓJCIK Anna
  • WÓJCIK Anna
  • Jeleń na rykowisku
  •
  • olej, akryl, płótno, 100 x 80 cm
  • Cena wywoławcza : 500 zł
  • Numer katalogowy: 37

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    500 zł950 zł - -
    Dodatkowy opisUkończyła Zespół Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego, a obecnie studiuje na Akademii im. Jana Długosza, na kierunku malarstwo.
    Informacje o aukcji
    • Sopocki Dom Aukcyjny
    • ul. Boh. Monte Cassino 43
    • 81-768 Sopot
    • tel. : (058) 551 22 89
      603 890 001
    Przyjmujemy zlecenia poaukcyjne

    Artinfo.pl przyjmuje zlecenia kupna obiektów niesprzedanych na aukcji.
    Formy zgłoszenia:
    Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:

    tel.: 22 818 94 68
    tel. kom.: 506 122 445
    e-mail:

    WÓJCIK Anna
    Akademia Jana Długosza w Częstochowie, kierunek Malarstwo.

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    Sopocki Dom Aukcyjny

    Reklama