ZAWIERUCHA Katarzyna
  • ZAWIERUCHA Katarzyna
  • Zoom 29, 2012
  •
  • akwarela, papier, 10x10 cm, 20x20 cm w oprawie, oprawa autorska,
    sygn. i opisany na odwrocie /Katarzyna zawierucha "Zoom 29", 2012, akwarela"
  • Cena wywoławcza : 100 zł
  • Numer katalogowy: 41

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    100 zł400 zł - -
    Informacje o aukcji
    • Stowarzyszenie APERIO
    • Centrum Kultury Zamek
      ul. Św. Marcin 80/82
    • 61-809 Poznań
    • tel. : 605 249 676
    Przyjmujemy zlecenia poaukcyjne

    Artinfo.pl przyjmuje zlecenia kupna obiektów niesprzedanych na aukcji.
    Formy zgłoszenia:
    Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:

    tel.: 22 818 94 68
    tel. kom.: 506 122 445
    e-mail:

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    Stowarzyszenie APERIO

    Reklama