CETNAROWSKI Janusz
  • CETNAROWSKI Janusz
  • ŻAGLOWCE NA WODZIE, 1990
  •
  • Olej, płótno; 61 x 54 cm
    Sygnowany p.d.: J. CETNAROWSKI 90 i na odwrocie
  • Cena wywoławcza : 800 zł
  • Numer katalogowy: 238

    ZGŁOSZENIE KUPNA
    Zgłaszam zainteresowanie obiektem, proszę o kontakt

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    800 zł - - -
    Dodatkowy opisPolski artysta plastyk, malarz pejzażysta, syn Antoniego Cetnarowskiego. Absolwent ASP. Jako malarz tworzył głównie obrazy olejne i akwarelowe, a także grafiki. Swoje płótna prezentował na licznych wystawach w kraju i za granicą, jego obrazy znajdują się w zbiorach na Wyspach Brytyjskich, USA i Japonii.
    Informacje o aukcji
    • Dom Aukcyjny OSTOYA
    • Gen. J. Zajączka 8
    • 01- 518 Warszawa
    • tel. : 22 839 24 06
      22 839 24 80
    Przyjmujemy zlecenia poaukcyjne

    Artinfo.pl przyjmuje zlecenia kupna obiektów niesprzedanych na aukcji.
    Formy zgłoszenia:
    Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:

    tel.: 22 818 94 68
    tel. kom.: 506 122 445
    e-mail:

    CETNAROWSKI Janusz
    Polski artysta plastyk, malarz pejzażysta, syn Antoniego Cetnarowskiego. Absolwent ASP. Jako malarz tworzył głównie obrazy olejne i akwarelowe, a także grafiki. Swoje płótna prezentował na licznych wystawach w kraju i za granicą, jego obrazy znajdują się w zbiorach na Wyspach Brytyjskich, USA i Japonii.

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    Dom Aukcyjny OSTOYA

    Reklama