SETKOWICZ Adam
  • SETKOWICZ Adam
  • PASTUSZKOWIE PRZY OGNISKU
  •
  • Płótno naklejone na tekturę; 24,5 x 16,5 cm
    Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
  • Cena wywoławcza : 2 800 zł
  • Numer katalogowy: 003

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    2 800 zł - - -
    Informacje o aukcji
    • Dom Aukcyjny OSTOYA
    • Gen. J. Zajączka 8
    • 01- 518 Warszawa
    • tel. : 22 839 24 06
      22 839 24 80
    SETKOWICZ Adam
    Mimo znacznej popularności i stałej obecności na rynku sztuki, jest mało znanym artystą. O jego życiu niewiele wiadomo poza tym, że w latach 1897 - 1898 kształcił się w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych pod kierunkiem Teodora Axentowicza. Malował sceny rodzajowe - często zaprzęgi, sanie, konie i śniegi nawiązując w tych obrazach do dzieł Fałata, Wierusza-Kowalskiego czy Brandta.

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    Dom Aukcyjny OSTOYA

    Reklama