BOROWCZYK Walerian
  • BOROWCZYK Walerian
  • Młody murarz w niedzielę (Nowa Huta)
  •
  • litografia, 50 x 35 cm, sygn. p. d. ołówkiem ,59
  • Cena wywoławcza : 750 zł
  • Numer katalogowy: 008

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    750 zł - - -
    Dodatkowy opisUr. 1923 r. Kwilicz Studia: 1946-51 ASP w Krakowie u Z. Radnickiego i Z. Pronaszki. Twórczość w zakresie grafiki artystycznej, użytkowej, karykatury i satyry politycznej, filmu eksperymentalnego. Mieszka i tworzy w Paryżu.
    Informacje o aukcji
    • Dom Aukcyjny DESA
    • Floriańska 13
    • 31-019 Kraków
    • tel. : 12 422 19 66
    • fax : 12 422 98 91
    Miejsce aukcjiWystawa przedaukcyjna
    Dom Aukcyjny DESA
    ul. Floriańska 13 (Ip.)
    31-019 Kraków
    1- 6 grudnia 2003
    poniedziałek - piątek: 10.00 - 19.00
    w dniu aukcji: 11.00 - 16.00

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    Dom Aukcyjny DESA

    Reklama