WRÓBEL Marek
  • WRÓBEL Marek
  • Żagle
  •
  • olej, płótno, 72 × 98 cm
    sygn. p. d.: M.Wróbel

    Estymacja: 4 000 - 5 000 zł
  • Cena wywoławcza : 3 000 zł
  • Numer katalogowy: 632

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    3 000 zł - - -
    Informacje o aukcji
    • Sopocki Dom Aukcyjny
    • ul. Boh. Monte Cassino 43
    • 81-768 Sopot
    • tel. : (058) 551 22 89
      603 890 001
    Miejsce aukcjiWystawa przedaukcyjna
     1 - 16 sierpnia 2013
    WRÓBEL Marek
    25 lat temu uzyskał dyplom na wydziale malarstwa gdańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Pięknych w pracowni prof. Kiejstuta Berezińskiego. Od samego początku jego ambicją była samodzielna praca twórcza. Brał udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Prace znajdują się w licznych kolekcjach w kraju i zagranicą.

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    Sopocki Dom Aukcyjny

    Reklama