PICASSO Pablo
  • PICASSO Pablo
  • Gołąbek pokoju, 1961
  •
  • litografia barwna, papier czerpany,
    48 x 53 cm (w świetle passe-partout);
    sygn. i dat. p.d. na kamieniu: Picasso / 28.12.61
  • Cena wywoławcza : 1 900 zł
  • Numer katalogowy: 302

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    1 900 zł1 900 zł - -
    Informacje o aukcji
    • Dom Aukcyjny REMPEX
    • Karowa 31
    • 00-324 Warszawa
    • tel. : 22 826 44 08
    • fax : 22 826 44 08
    Miejsce aukcjiWystawa przedaukcyjna
    Dom Aukcyjny REMPEX
    ul. Karowa 31
    Warszawa
    13 - 20 października 2004
    poniedziałek - piątek: 11.00 - 19.00
    sobota: 11.00 - 16.00

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    Dom Aukcyjny REMPEX

    Reklama