STRECKENBACH Max
  • STRECKENBACH Max
  • MAKI I ŁUBIN, ok. 1930 r.
  •
  • Olej, płótno 58,5 x 71 cm
    Sygnowany po prawej u dołu, czarnym olejem: Max Streckenbach
  • Cena wywoławcza : 18 000 zł
  • Numer katalogowy: 014

    ZGŁOSZENIE KUPNA
    Zgłaszam zainteresowanie obiektem, proszę o kontakt

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    18 000 zł - - -
    Dodatkowy opisStreckenbach, grafik i malarz, był samoukiem, malował kwiaty i owoce, także na porcelanie. Jego prace często pojawiają się na aukcjach europejskich, głównie w Niemczech i Danii, odnotowują je kolejne wydania notowań aukcyjnych ADEC 1900-2003. Osiągają one ceny od 700 do prawie 15.000, -USD.

    Bibliografia:
    Thieme-Becker, Allgemeines Lexikon der Bildenden Künstler, XXIII, Leipzig [bez daty wydania] s. 175
    ADEC 1999, Paris 2000, s. 2428
    ADEC 2000, s. 2412
    ADEC 2002, s. 2414
    ADEC 2003, s. 2414
    Informacje o aukcji
    • Dom Aukcyjny OSTOYA
    • Gen. J. Zajączka 8
    • 01- 518 Warszawa
    • tel. : 22 839 24 06
      22 839 24 80
    Miejsce aukcjiWystawa przedaukcyjna
    Salon D.A. OSTOYA
    ul. Gen. J. Zajączka 8

    UWAGA:
    nowa galeria - salon aukcyjny

    w siedzibie DA OSTOYA w Warszawie
    ul. Gen. J. Zajączka 8
    STRECKENBACH Max Theodor
    Streckenbach, grafik i malarz, był samoukiem, malował kwiaty i owoce, także na porcelanie. Jego prace często pojawiają się na aukcjach europejskich, głównie w Niemczech i Danii

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    Dom Aukcyjny OSTOYA

    Reklama