POZNAŃSKI Wiesław
  • POZNAŃSKI Wiesław
  • Łucznicy
  •
  • olej, płótno
    100 x 70,7 cm
  • Cena wywoławcza : 12 000 zł
  • Numer katalogowy: 46

    ZGŁOSZENIE KUPNA
    Zgłaszam zainteresowanie obiektem, proszę o kontakt

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    12 000 zł - - -
    Informacje o aukcji
    • POLSWISS ART
    • ul. Wiejska 20
    • 00-490 Warszawa
    • tel. : (022) 628 13 67

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    POLSWISS ART

    Reklama