KUROPATWY NA ŚNIEGU, 1916
  • KUROPATWY NA ŚNIEGU, 1916
  •
  • Olej, płótno;
    21,4 x 35 cm
    Sygnowany: na tle okręgu JK 1916
  • Cena wywoławcza : 3 500 zł
  • Numer katalogowy: 069

    ZGŁOSZENIE KUPNA
    Zgłaszam zainteresowanie obiektem, proszę o kontakt

    cena wywoławczacena sprzedażycena warunkowacena estymacyjna
    3 500 zł - - -
    Dodatkowy opisObraz jest kameralną kopią obrazu Józefa Chełmońskiego Kuropatwy na śniegu z roku 1891 (Muzeum Narodowe w Warszawie). W stosunku do oryginału naśladowca obciął partię nieba oraz fragment lewej partii obrazu. Inne wykadrowanie - zwłaszcza podwyższenie linii horyzontu - może sugerować świadomą inspirację sztuką dalekowschodnią, w której także przedstawiano ten gatunek dzikiego ptactwa.
    Informacje o aukcji
    • Dom Aukcyjny OSTOYA
    • Gen. J. Zajączka 8
    • 01- 518 Warszawa
    • tel. : 22 839 24 06
      22 839 24 80
    Przyjmujemy zlecenia poaukcyjne

    Artinfo.pl przyjmuje zlecenia kupna obiektów niesprzedanych na aukcji.
    Formy zgłoszenia:
    Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:

    tel.: 22 818 94 68
    tel. kom.: 506 122 445
    e-mail:

    Katalogi aukcyjne

    Wyszukiwanie obiektów

    także opis dodatkowy

    Przynajmniej jedno z powyższych pól musi być wypełnione

    •
    Dom Aukcyjny OSTOYA

    Reklama

    Najbliższe aukcje - obiekty