Katalogi aukcyjne

Wyszukiwanie obiektów

także opis dodatkowy
  •
  • 190
  • 12.04.2014
  • OSTOYA
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • PEJZAŻ z cyklu MAŁE KURASZEWO, 2004
  • Olej, płótno; 60 x 70 cm
    Sygnowany na odwrocie: A. Fogtt | Małe | Kuraszewo | 2004
cena wywoławcza: 2 500 zł
  • 121
  • 25.02.2013
  • Towarzystwo Przyjaciół ASP
Sprzedane
cena sprzedaży: 600 zł
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Kamion, 2012
  • tempera na papierze, 50 x 70 cm,
    sygn. na licu w prawym dolnym rogu
cena wywoławcza: 100 zł
  • 446
  • 26.09.2012
  • REMPEX
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Nocne ptaki, 1997
  • olej, płótno,
    200 x 130 cm;
    na odwrocie, na płótnie: Andrzej Fogtt / 14.I. 1997 R/ Nocne Ptaki/ olej/ 200 x 130 cm.
    oraz nazwisko właściciela;
    na blejtramie owalna pieczątka autorska na bocznej listwie na płótnie: Nocne Ptaki M.K.
cena wywoławcza: 8 000 zł
  • 408
  • 29.08.2012
  • Aukcje ON-LINE
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Żywioły XXXIII, 1982
  • olej, płótno, 61,5 x 50,5 cm;
    na odwrocie napis autorski: Żywioły oraz XXXIII / 1982 / Andrzej Fogtt
    Obraz z cyklu "Żywioły".
cena wywoławcza: 3 300 zł
  • 436
  • 16.05.2012
  • REMPEX
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Nimfy
  • olej, płótno,
    59,5 x 83,5 cm;
    sygn. na odwrocie: Fogtt
cena wywoławcza: 5 000 zł
  • 73
  • 29.03.2012
  • DESA UNICUM
Warunek
sprzedaż warunkowa: 3 800 zł
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Genesis - z cyklu Żywioły, 1985 r.
  • olej /płótno,
    92 x 65 cm
    sygnowany i datowany na odwrociu: `Andrzej
    Fogtt | z cyklu żywioły | genesis | olej | 1985 | 65 x 92 cm`

    Estymacja: 5 000 - 8 000
cena wywoławcza: 3 800 zł
  • 015
  • 14.12.2011
  • Aukcje ON-LINE
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Portret Anny Berger, 1997
  • KREDKA, PAPIER, 59,5 X 42 CM (W ŚWIETLE OPRAWY); SYGN. P. D.: 19 VI 1997 / FOGTT
cena wywoławcza: 500 zł
  • 904
  • 14.12.2011
  • Aukcje ON-LINE
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Żywioły XXXIII, 1982
    Obraz z cyklu "Żywioły".
cena wywoławcza: 3 300 zł
  • 16
  • 20.11.2011
  • EXIT
Sprzedane
cena sprzedaży: 1 900 zł
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Żywioły, 1986
  • olej, płótno, 50x50 cm
cena wywoławcza: 100 zł
  • 319
  • 16.11.2011
  • REMPEX
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Nocne ptaki, 1997
  • olej, płótno,
    200 x 130 cm;
    na odwrocie, na płótnie: Andrzej Fogtt / 14.I. 1997 R/ Nocne Ptaki/ olej/ 200 x 130 cm. oraz nazwisko właściciela;
cena wywoławcza: 12 000 zł
  • 054
  • 22.09.2011
  • DESA UNICUM
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Genesis, 1985 r.
  • olej/płótno, 92 x 65 cm
    sygnowany i datowany na odwrociu: `Andrzej Fogtt | z cyklu żywioły | genesis | olej | 1985 | 65 x 92 cm`
cena wywoławcza: 5 000 zł
  • 005
  • 06.07.2011
  • Aukcje ON-LINE
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Portret Anny Berger, 1997
  • KREDKA, PAPIER,
    59,5 X 42 CM (W ŚWIETLE OPRAWY);
    SYGN. P. D.: 19 VI 1997 / FOGTT
cena wywoławcza: 600 zł
  • 315
  • 06.07.2011
  • REMPEX
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Nocne ptaki, 1997
  • olej, płótno,
    200 x 130 cm;
    na odwrocie, na płótnie: Andrzej Fogtt / 14.I. 1997 R/ Nocne Ptaki/ olej/ 200 x 130 cm. oraz nazwisko właściciela; na blejtramie owalna pieczątka autorska na bocznej listwie na płótnie: Nocne Ptaki M.K.
cena wywoławcza: 14 000 zł
  • 906
  • 06.07.2011
  • Aukcje ON-LINE
Sprzedane
cena sprzedaży: 600 zł
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Z CYKLU ŻYWIOŁY, 1980
  • OLEJ, PŁÓTNO,
    41 X 27 CM;
    SYGN. NA ODWROCIE: A FOGTT / 41 X 27 / 80
cena wywoławcza: 600 zł
  • 003
  • 18.05.2011
  • Aukcje ON-LINE
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Portret Anny Berger, 1997
  • kredka, papier, 59,5 x 42 cm (w świetle oprawy);
    sygn. p. d.: 19 VI 1997 / Fogtt
cena wywoławcza: 700 zł
  • 901
  • 18.05.2011
  • Aukcje ON-LINE
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Z cyklu ?Żywioły", 1980
  • olej, płótno, 41 x 27 cm;
    sygn. na odwrocie: a Fogtt / 41 x 27 / 80
cena wywoławcza: 700 zł
  • 124
  • 20.04.2011
  • REMPEX
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Portret Anny Berger, 1997
  • kredka, papier,
    61,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
    sygn. p. d.: Fogtt 19 VI / 1997
cena wywoławcza: 700 zł
  • 335
  • 20.04.2011
  • REMPEX
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Żywioły XXXIII, 1982
  • olej, płótno,
    61,5 x 50,5 cm;
    Obraz z cyklu "Żywioły".
cena wywoławcza: 3 300 zł
  • 085
  • 25.11.2010
  • Ogród Nadziei
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • PRACOWNIA
  • olej, płótno
    50x70
    * cena gwarantowana
cena wywoławcza: 100 zł
  • 346
  • 20.10.2010
  • REMPEX
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Nimfy
  • olej, płótno,
    59,5 x 83,5 cm;
    sygn. na odwrocie: Fogtt
cena wywoławcza: 5 000 zł
  • 95
  • 23.09.2010
  • DESA UNICUM
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Kompozycja optymistyczna, 2004 r.
  • olej/płótno,
    54 x 73 cm
    sygnowany p.d..: `13 12 Andrzej L Fogtt`
    na odwrociu dedykacja dla poety Krzysztofa Mrozowskiego
cena wywoławcza: 11 000 zł
  • 907
  • 21.04.2010
  • Aukcje ON-LINE
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Ecce homo, 1988
  • technika mieszana, papier, 48 x 60 cm;
    sygn. i dat. p.d.: Fogtt 1988 Ecce homo
cena wywoławcza: 900 zł
  • 301
  • 24.03.2010
  • REMPEX
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Woda, z cyklu Żywioły, 1983
  • olej, płótno,
    54 x 81 cm;
    sygn. i dat. p. d.: 83 f; opisany na odwrocie: Andrzej Fogtt / z cyklu Żywioły / woda / 1983
cena wywoławcza: 3 600 zł
  • 358
  • 16.12.2009
  • REMPEX
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Nimfy
  • olej, płótno, 59,5 x 83,5 cm;
    sygn. na odwrocie: Fogtt
cena wywoławcza: 5 000 zł
  • 929
  • 16.12.2009
  • Aukcje ON-LINE
zgłoszenie kupna
Niesprzedane
  • FOGTT Andrzej (ur. 1950)
  • Ecce homo, 1988
cena wywoławcza: 1 100 zł
Strona 1234» z 4, ilość obiektów: 82
Reklama