Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Andrzej Ślusarczyk
(ur. 1953 r.)
Ur. 1953 w Dzierżoniowie, a mieszka w Wałbrzychu. Związany z fotografią od 1968 r. Członek Dolnośląskiego Towarzystwa Fotograficznego we Wrocławiu. Klasyczną czarno białą fotografią zajmuje się od 1968 roku. Dokumentem od połowy lat osiemdziesiątych. Głównym tematem jego fotografii jest krajobraz i ingerencja człowieka w otaczającą przestrzeń. Zrealizował cztery wystawy indywidualne. Otrzymał wiele nagród. Brał udział w ponad 120 wystawach ogólnopolskich i międzynarodowych na pięciu kontynentach, wielokrotnie nagradzany. Pracował jako fotograf w „Zjednoczeniu Agro-Sudety”, Biurze Dokumentacji Zabytków, Muzeum Okręgowym oraz prasie. W 1987 r. otrzymał tytuł AFIAP Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotografii. Od 1999 r. członek ZPAF.
W roku 2009 w wydawnictwie „Fine Grain” ukaże się książka pt. „Wałbrzych-powidoki” z dokumentalnego projektu który realizował w latach 1999-2008.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl