Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Edward Narkiewicz
(1938 Troki - 2007 Troki)

Od 1958 r. mieszka w Polsce. Studiował w warszawskiej ASP. Swoje prace pokazywał na kilkudziesięciu wystawach w kraju i zagranicą. , m.in. w Galerii Foksal, Zapiecek, Galerii Rzeźby, Domu Artysty Plastyka, Galerii Biblioteka, Galerii Stefana Szydłowskiego. O jego sztuce pisali: Wiesław Borowski, Bogusław Borch-Wiśniewski, Magdalena Hniedziewicz, Roman Kałuża, Monika Małkowska, Wojciech Skrodzki, Mariusz Tchorek , Ignacy Witz. Prace znajdują się w zbiorach m.in. Muzeum Sztuki w Łodzi, Galerii Foksal oraz w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Leszek Walicki ur. w 1939 w Krakowie, absolwent krakowskiej warszawskiej ASP. Uzyskał dyplom artysty malarza w 1965 roku, debiutował w Galerii Krzysztofory (1965). Obok malarstwa uprawia twórczość literacką. Publikuje w prasie oraz wydawnictwach książkowych. Uczestniczy w wielu wystawach, sympozjach i plenerach artystycznych. Motywem przewodnim twórczości jest problem rozrastania się struktur organicznych.
 


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl