Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Janusz Czarnecki
(1928 - 2011)
Członek Z.P.A.F., nr leg. 234. W czasie II wojny światowej należał do Szarych Szeregów, uczestniczył w Powstaniu Warszawskim. Po wojnie osiadł w Szczecinie, gdzie ukończył liceum ogólnokształcące. Uczył się fotografii w Studium Reklamy Handlu Zagranicznego, odbył też szkolenie w Finlandii. Pracował zawodowo od 1953. W 1956 zdobył uprawnienia artysty fotografika. W latach 1956-1998 pracował w Przedsiębiorstwie Reklamy i Wydawnictw Handlu Zagranicznego w Warszawie. Jest autorem i współautorem licznych plakatów, kalendarzy, ulotek, folderów, katalogów, druków akcydensowych itp., wykonał też ilustracje do kilkudziesięciu książek o tematyce kulinarnej. Współpracował z czasopismami, jak „Magazyn Rodzinny”, „Twoje Dziecko”, „Poradnik Domowy” oraz wydawnictwami: Watra, Don Książki, Wydawnictwa Ekonomiczne i in. Jest członkiem ZPAF, posiada tytuł AFIAP. Uczestniczył w licznych wystawach (m. in. „World Press Photo”) i plenerach fotograficznych, m. in. w Toruniu, „Eko-Art” w woj. świętokrzyskim, w Plenerach Nadbużańskich, w Janowie Podlaskim, Orońsku. Wielokrotnie był jurorem konkursów i wystaw fotograficznych.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl