Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Krzysztof Sprada
Urodził się w Tczewie, który od najmłodszych lat opisywał kredką, ołówkiem, a później farbami. Tworzył najpierw kolekcję rodziców, a później okładki i tylne karty zeszytów szkolnych.
Jako młody chłopak współprojektował poster promujący europejską trasę grupy The Rolling Stones, "The Urban Jungle", działając na bezpośrednie zlecenie wybitnych muzyków.
Twórca (- nie artysta), jak sam prosi, by go nazywać jest budowniczym eksperymentującym z wieloma technikami i materiałami, na wielu płaszczyznach wyrażania się, eksponowania przemyśleń. Zajmuje się projektowaniem, wykonawstwem wystaw jubilerskich i biżuterii artystycznej, do której sam tworzy opakowania, stanowiące nierozerwalną całość. Tworzy instalacje i organizuje happeningi.
Obecnie gości w Berlinie, Londynie i Budapeszcie, jego prace znajdują się w kolekcjach takich znakomitości, jak George Benson, Margaret Thatcher, Hilary Clinton czy w kolekcji papieskiej Jana Pawła II.
Współzałożyciel gremium malarskiego w Tczewie Salon des Refusés - Stowarzyszenia działającego na rzecz promocji malarstwa i twórców tczewskich w kraju i za granicą, oraz edukacji pod szyldem "Kultura Sztuką" w Tczewie.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl