Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Natalia Karasińska
(ur. 1987, Sosnowiec)
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Specjalizacja z Malarstwa w Architekturze i Urbanistyce u prof. Adama Chmielowca oraz Aneks z Grafiki warsztatowej
(w Pracowni Sitodruku) u prof. Christophera Nowickiego i dr Małgorzaty Warlikowskiej. Malarka, grafik. Tworzy sztukę konceptualną z pozoru przybierającą abstrakcyjne formy. Stypendystka Rektora ASP we Wrocławiu. Wyróżniona w konkursie Wkluczone!? za minimalistyczny projekt artystycznej interwencji w opuszczoną wrocławską dzielnicę. Laureatka 22. Ogólnopolskiego Przeglądu Malarstwa Młodych PROMOCJE 2012 Pod Patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa. Nominowana do II Przegląd Młodej Sztuki ŚWIEŻA KREW, w Galeria Socato we Wrocławiu. Brała udział w 7th International Trennial of Graphic Art, Bitola w Macedonii. Jej prace sprzedawane są we Wrocławskim Domu Aukcyjnym. Sztuka jest dialogiem z rzeczywistością i odbiorcą. W malarstwie wykorzystuje barwę w konfrontacji ze zróżnicowanym podłożem. Fascynuje ją kolor i struktura, które stara się łączyć w harmonijne lub dynamiczne kompozycje.

Historia wystaw
05.2012 - "SZTUKA POD LUPĘ" Wystawa zbiorowa w ramach Festiwalu Sztuki Różnej "MIRONALIA", Galeria Filtry, Warszawa.
12.2010 - "MY POLACY" "WE THE POLES" wystawa zbiorowa wraz z udziałem w warsztatach prowadzonych przez Andrzeja Kwietniewskiego z Grupy Łódź Kaliska, BWA Awangarda, Wrocław.
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl