Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Paweł Słota
(ur. 1989, Częstochowa)
Ukończył ASP w Krakowie na Wydziale Malarstwa, gdzie w 2013 roku obronił dyplom w pracowni prof. Leszka Misiaka i zrealizował aneks z rysunku w pracowni prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej. Laureat stypendium twórczego i artystycznego prezydenta miasta Częstochowy w latach 2005, 2006, 2007, 2009, 2012. M.in. Stypendium twórcze Fundacji "Grazella" im. Anny Marii Siemieńskiej dla wybijających się młodych twórców. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2012. Otrzymał I Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „3. Triennale Polskiego Malarstwa Współczesnego - Jesienne Konfrontacje - Rzeszów 2013”.
Nagroda Prezydenta Miasta Legnicy, 23. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych Promocje 2013, Galeria Sztuki w Legnicy, 2013 Grand Prix XI Międzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki “Homo Quadratus Ostroviensis”, BWA Ostrowiec, 2012. Główna nagroda ”Biennale Młodych – Sztuki Piękne” w dziedzinie malarstwa, Radomsko 2012. Nominowany do Nagrody Artystycznej Uniwesytetu Artystycznego w Poznaniu Nowy obraz/Nowej spojrzenie 2013". Wyróżnienie - Ogólnopolska Wystawa Najlepszych Dyplomów Akademii Sztuk Pięknych 2013, Gdańsk. Autor kilku wystaw indywidualnych. Uczestnik wystaw i przeglądów artystycznych w kraju i zagranicą. Prace w kolekcjach prywatnych. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem.

Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl