Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Arkadiusz Tomasz Supryn
(ur. 1952, Warszawa)

Malarz, scenograf, nauczyciel i wykładowca. Absolwent warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych (studiował w latach: 1978-1983 w pracowniach Łady Studnickiej, Jana Trarasina, Stefana Gierowskiego). W latach 1983-1987 był scenografem w Teatrze Współczesnym w Warszawie. W następnych latach pracował jako nauczyciel, grafik, architekt wnętrz, projektat ubrań, wykładowca. Był organizatorem oraz menedżerem sieci galerii "Gallery SD". Zdobył I nagrodę i wyróżnienie Prezydenta Krakowa w międzynarodowym konkursie Natura i Sztuka w roku 1990 - malarstwo; wyróżnienie i nagrodę w konkursie Fundacji Polsko-Japońskiej im. Miyauchi, Warszawa; roczne Stypendium Fundacji Sztuki w Hannoverze zakończone wystawą malarstwa 1990-1991 w Niemczech.
Miał około 50 wystaw zbiorowych oraz 20 indywidualnych w kraju i za granicą. Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach na całym świecie. Obecnie tworzy i pracuje w Kłodzku oraz w Warszawie.


Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl