Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Artinfo.pl Portal Rynku Sztuki
ul. Dzielna 3, 00-162 Warszawa
tel. 022 818 94 68 | biuro@artinfo.pl
KARTA OBIEKTU
KRAWIEC Georgia | Agent IX, XVI, XVIII, XX z cyklu Komisja Nadzoru Spraw Trudnych

Georgia KRAWIEC (ur. 1972 r.)

Agent IX, XVI, XVIII, XX z cyklu Komisja Nadzoru Spraw Trudnych

2015
cztery fotoobiekty - aparaty otworkowe: blacha aluminiowa, fotografie na papierze RC, karton, klej, folia aluminiowa, taśma klejąca, pianka z tworzywa sztucznego, nity, rzepy, lazura z brokatem, koraliki ze sztucznego tworzywa, klisza fotograficzna, guma okrągła, 11 cm x Ø 8 cm, waga: 100 g
num. na spodzie każdego obiektu
nakład: 1/1

"Komisja Nadzoru Spraw Trudnych (KNST) została powołana 3 lipca 2015 r. w Berlinie. Najważniejszą wytyczną Komisji jest wolność jako powszechne prawo człowieka. KNST zajmuje się dylematami zniewolenia obywateli przez stosowanie monitoringu i podsłuchu w pracy, w przestrzeni publicznej i prywatnej przez bezgraniczne gromadzenie danych obywateli oraz przez wgląd służb państwowych, firm i koncernów w życie obywateli" - tak swoją pracę tłumaczy Krawiec. Prezentowane obiekty to 4 z 24 członków, tzw. agentów owej Komisji "powołanej" przez artystkę.
Wystawy: Komisja Nadzoru Spraw Trudnych obserwuje i inwigiluje, VI Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej (2015); Agenci na pograniczu, Festiwal Nowej Sztuki lAbiRynt, SłubFurt (2016).
Publikacja: katalog lAbiRynt, Festiwal Nowej Sztuki / Festival Neuer Kunst (Słubicki Miejski Ośrodek Kultury, 2016).

cena wywoławcza: Informacja dostępna po wykupieniu abonamentu

Szczegółowe informacje o aukcji, na której licytowany był ten obiekt dostępne są po wykupieniu abonemantu.
 
Dodatkowy opis
Nota biograficzna:
KRAWIEC Georgia
Urodzona w Kędzierzynie (1972); Absolwentka Studiów Sztuk Pięknych (Fotografia, Grafika, Rzeźba); Germanistyki i Pedagogiki na Uniwersytecie Siegen / Niemcy (M.A.); Niezależny artysta fotograf (od 2000); Wykładowca technik swobodnych na Uniwersytecie Siegen (2000); Praca w Muzeum Sztuki Współczesnej / Siegen (2000 – 2002); Wykładowca technik eksperymentalnych i szlachetnych w Europejskiej Akademii Fotografii / Warszawa (od 2002); Wykładowca technik szlachetnych w Studium ZPAF / Warszawa (od 2005); Publikacje prac oraz artykułów fachowych i autorskich w prasie fachowej (od 1993); Prace w zbiorach prywatnych i publicznych w kraju, w Niemczech oraz w USA; Członek ZPAF oraz członek honorowy Stowarzyszenia DOM FOTOGRAFII.
Informacje dla kupujących:

Do każdego obiektu można zgłosić chęć kupna.
Polecamy skorzystanie z opcji "LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".
Udział w licytacji odbywa się za pośrednictwem telefonu lub reprezentujemy Państwa zgłoszenia do wskazanego limitu ceny (informacja poufna).
 
Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 506 122 445
e-mail: aukcje@artinfo.pl
 
Artinfo.pl obsługuje zlecenia telefoniczne tylko przy zgłoszeniach powyżej 1000 zł. Zlecenia poniżej, należy składać w postaci maksymalnego limitu ceny.
Termin płatności za zakupione obiekty wynosi 7 dni od daty aukcji. Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Artinfo.pl nie pobiera żadnych dodatkowych kosztów pośrednictwa. Nie wymagamy wpłaty wadium.
Informujemy, że zakup na aukcji jest prawnie zawartą umową kupna-sprzedaży i nie podlega rezygnacji.

biuro@artinfo.pl  |  www.artinfo.pl
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl