Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Artinfo.pl Portal Rynku Sztuki
ul. Dzielna 3, 00-162 Warszawa
tel. 022 818 94 68 | biuro@artinfo.pl
KARTA OBIEKTU
GRALEWSKA Olga | Konsumpcjonizm w lesie, 2014

Olga GRALEWSKA (ur. 1989)

Konsumpcjonizm w lesie, 2014

akryl, płótno, 50 x 70 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

Absolwentka Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie. Dyplom obroniła w pracowni prof. A. Bednarczyka w 2016r.. Wielokrotnie wyróżniona przez Radę Wydziału Malarstwa ASP. Laureatka stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Lublin w 2007/2008 r. oraz stypendium Rektora ASP w Krakowie dla najlepszych studentów w 2014/2015 r. oraz w 2015/2016r. W 2013r. indywidualna wystawa "Dialog ze światem" w Galerii van Rij w Ćmielowie. W 2015r. indywidualne wystawy malarstwa - "Ping - pong ze sztuką" w Galerii Floriańska 22 w Krakowie oraz "Olgi Gralewskiej Retrospektywa" w CSW Solvay w Krakowie. W 2017r. indywidualna wystawa "Maleri" w Galleri ved Kirken w Aarhus w Danii. Udział w wystawach zbiorowych w kraju: w Lublinie (m.in. Galeria Malarstwa Polskiego Muzeum Lubelskiego na Zamku, Galeria "Po Schodach"), Supraślu (Ogólnopolskie Biennale Tkaniny Artystycznej w Supraślu), Sopocie (SDA), Wrocławiu (DNA Gallery), Warszawie (Desa Unicum), Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, w Krakowie oraz za granicą: " Inspired by Aarhus exhibition" (Lærdansk, Aarhus, Dania). Twórczość z zakresu malarstwa, grafiki, tkaniny artystycznej. Prace w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Mieszka i pracuje w Krakowie.

cena wywoławcza: Informacja dostępna po wykupieniu abonamentu

Szczegółowe informacje o aukcji, na której licytowany był ten obiekt dostępne są po wykupieniu abonemantu.
 
Dodatkowy opis
Nota biograficzna:
GRALEWSKA Olga

Abolwentka krakowskiej ASP w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka. Trzykrotnie wyróżniona przez Radę Wydziału Malarstwa ASP (w roku 2011, 2012, 2013). Ukończyła z wyróżnieniem Zespół Szkół Plastycznych im. C. K. Norwida w Lublinie. Laureatka stypendium artystycznego Prezydenta Miasta Lublin w 2007/2008 oraz stypendium Rektora ASP w Krakowie dla najlepszych studentów w 2014/2015 oraz w 2015/2016. Realizuuje się w malarstwie, grafice, tkaninie artystycznej. Prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Mieszka i pracuje w Krakowie.

Informacje dla kupujących:

Do każdego obiektu można zgłosić chęć kupna.
Polecamy skorzystanie z opcji "LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".
Udział w licytacji odbywa się za pośrednictwem telefonu lub reprezentujemy Państwa zgłoszenia do wskazanego limitu ceny (informacja poufna).

 
Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 506 122 445
e-mail: aukcje@artinfo.pl
 
Artinfo.pl obsługuje zlecenia telefoniczne tylko przy zgłoszeniach powyżej 1000 zł. Zlecenia poniżej, należy składać w postaci maksymalnego limitu ceny.
Termin płatności za zakupione obiekty wynosi 7 dni od daty aukcji. Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Artinfo.pl nie pobiera żadnych dodatkowych kosztów pośrednictwa. Nie wymagamy wpłaty wadium.
Informujemy, że zakup na aukcji jest prawnie zawartą umową kupna-sprzedaży i nie podlega rezygnacji.

biuro@artinfo.pl  |  www.artinfo.pl
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl