Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Artinfo.pl Portal Rynku Sztuki
ul. Dzielna 3, 00-162 Warszawa
tel. 022 818 94 68 | biuro@artinfo.pl
KARTA OBIEKTU
JAGIELSKI Wacław | Bugenwilla Furioza, 2017
 
Dodatkowy opis
Nota biograficzna:
JAGIELSKI Wacław
Urodzony w Lubaniu Śląskim. Konserwator Dzieł Sztuki i malarz. Przez kilka lat nauczyciel plastyki w Liceum i szkołach podstawowych. Jest członkiem - założycielem Stowarzyszenia Pastelistów Polskich. Autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Do ważniejszych zaliczyć można: Ogólnopolskie Biennale Pasteli - Nowy Sącz 1998 (wyróżnienie honorowe Jury), Triennale Małych Form Malarskich - Toruń, Lyon - Francja, Targi Sztuki Współczesnej - Paryż - Francja, Ateny - Grecja, Międzynarodowe Biennale Pasteli 2002 - III nagroda, nagroda Marszałka Małopolskiego. Ogólnopolski Salon Świętokrzyski – Ostrowiec Świętokrzyski – wyróżnienie; wystawy środowiskowe – Salon Sztuki 2004 – Nagroda ZPAP „Złota rama”. „Salon Sztuki 2008” – nagroda Prezydenta Miasta. Uczestnik wielu plenerów i wystaw poplenerowych SPP jak i innych międzynarodowych. Jego prace znajdują się w wielu kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków.
Uprawia rysunek, malarstwo pastelowe i olejne wzbogacone o swe technologiczne poszukiwania i odkrycia. Wydał tomik wierszy-album Moje 40 i 4, a kolejny jest w przygotowaniu.
Informacje dla kupujących:

Do każdego obiektu można zgłosić chęć kupna.
Polecamy skorzystanie z opcji "LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".
Udział w licytacji odbywa się za pośrednictwem telefonu lub reprezentujemy Państwa zgłoszenia do wskazanego limitu ceny (informacja poufna).

 
Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 506 122 445
e-mail: aukcje@artinfo.pl
 
Artinfo.pl obsługuje zlecenia telefoniczne tylko przy zgłoszeniach powyżej 1000 zł. Zlecenia poniżej, należy składać w postaci maksymalnego limitu ceny.
Termin płatności za zakupione obiekty wynosi 7 dni od daty aukcji. Organizator aukcji dolicza 4% opłatę do ceny sprzedaży.
Artinfo.pl nie pobiera żadnych dodatkowych kosztów pośrednictwa. Nie wymagamy wpłaty wadium.
Informujemy, że zakup na aukcji jest prawnie zawartą umową kupna-sprzedaży i nie podlega rezygnacji.

biuro@artinfo.pl  |  www.artinfo.pl
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl