Wernisaż wystawy Beaty Jarzębskiej - Światłoczułość

Wernisaż: 2018-05-23 18:30


Ponad 100 osób wzięło udział w środę wieczorem 23 maja w wernisażu wystawy fotografii Beaty Jarzębskiej „Światłoczułość”. Gości przywitała Anna Alicja Trochim, szefowa Galerii Delfiny. Przedstawiając artystkę zaznaczyła, że mimo ciągle zmieniających się trendów i mód w sztuce współczesnej, Beata Jarzębska konsekwentnie podąża swoją własną drogą. Szuka piękna w pozornej zwyczajności, znajduje je, a zatrzymane w kadrze gesty i spojrzenia układa w niepowtarzalną formę.

 

To jest cudowny wieczór, bo możliwość dzielenia się z Wami moim sposobem patrzenia na świat, to dla mnie, jak dla każdego chyba artysty, najwyższa nagroda  

- mówiła Beata Jarzębska dziękując wszystkim gościom za przybycie.

 

Dzięki pogodnemu wieczorowi goście mogli podziwiać prace i toczyć dyskusje również w ogrodzie, który sąsiaduje z Galerią Delfiny i jest udostępniany podczas wernisaży. Na zakończenie wszyscy zaproszeni otrzymali album z pracami artystki.

 

Wystawę można zwiedzać w warszawskiej Galerii Delfiny, na ul. Smulikowskiego 10/2 jeszcze do 8 czerwca br. w godzinach otwarcia Galerii: od poniedziałku do piątku w godzinach 13-19, a w soboty od 13 do 18.

fot. Igor Strojecki

 

 Galeria prac


Powrót