Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij
Artinfo.pl Portal Rynku Sztuki
ul. Dzielna 3, 00-162 Warszawa
tel. 022 818 94 68 | biuro@artinfo.pl
KARTA OBIEKTU
CHOŁDA Igor (Aqualoopa) | Antepasados, 2015

Igor (Aqualoopa) CHOŁDA (ur. 1978)

Antepasados, 2015

akryl na płótnie, 70x70cm,
sygnowany p.d.: Aqualoopa, opisany na odwrocie

Absolwent UW Wydziału Filozofii, Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej i Telewizyjnej w Łodzi oraz Instytuty Psychologii Procesu. Znany jako autor wielu murali. Należy do grupy artystów Polskiej Grafiki Cyfrowej. Tworzy i współtworzy teledyski i krótkie animacje. Jest także czynnym muzykiem, założycielem grupy Warsaw Afrobeat Orchestra oraz psychoterapeutą metody zorientowanej na proces. Laureat pierwszej nagrody w konkursie na mural Levi's "Go Forth" (2011), pierwszej nagrody w konkursie na mural poświęcony Marii Skłodowskiej-Curie, zrealizowany na dziedzińcu metro Centrum w Warszawie (2011). Artysta festiwalu Street Art Doping (2011, 2012), Forty Forty Street Art Festiwal 2012, Traffic Design (2012). Uczestnik ogólnopolskiej trasy "Street Art przeciw GMO" organizowanym przez "3 Falę" (2012). Wystawy indywidualne: "Infection" w Galerii 3678 U Artystów (2011), "Testosterror" w Galerii Pragaleria (2015). Prezentował swoje prace min. w ramach wystawy "Graffiti vs. Street Art" (Lublin, Zachęta, 2011), Rondo Wolnego Tybetu (Warszawa, 2012), "KRZY.WE2. Polska ilustracja Wektorowa" (Warszawa, Pragaleria, 2015).

cena wywoławcza: Informacja dostępna po wykupieniu abonamentu

Szczegółowe informacje o aukcji, na której licytowany był ten obiekt dostępne są po wykupieniu abonemantu.
 
Dodatkowy opis
Nota biograficzna:
CHOŁDA Igor (Aqualoopa)

Igor Chołda to ilustrator, projektant, animator i artysta streetartowy. Jest absolwentem Łódzkiej Szkoły Filmowej oraz wydziału filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Dał się poznać głównie jako autor murali. Tworzy i współtworzy reklamy, teledyski i krótkie animacje. Był autorem wystawy indywidualnej wideo i malarstwa “Infection” w Galerii 3678 “U Artystów” w roku 2011. Jest też laureatem wielu nagród, m.in. pierwszej nagrody w konkursie na mural Levi’s “Go Forth” (2011) i pierwszej nagrody w konkursie na mural poświęcony Marii Curie-Skłodowskiej, który został zrealizowany na dziedzińcu metro Centrum w Warszawie (2011). Był także uczestnikiem festiwalu Street Art Doping 2011.

Informacje dla kupujących:

Do każdego obiektu można zgłosić chęć kupna.
Polecamy skorzystanie z opcji "LICYTUJ TELEFONICZNIE lub Z LIMITEM CENY".
Udział w licytacji odbywa się za pośrednictwem telefonu lub reprezentujemy Państwa zgłoszenia do wskazanego limitu ceny (informacja poufna).

 
Udzielamy informacji na temat obiektów i sposobu licytacji:
tel.: 22 818 94 68, tel. kom.: 506 122 445
e-mail: aukcje@artinfo.pl
 
Artinfo.pl obsługuje zlecenia telefoniczne tylko przy zgłoszeniach powyżej 1000 zł. Zlecenia poniżej, należy składać w postaci maksymalnego limitu ceny.
Termin płatności za zakupione obiekty wynosi 7 dni od daty aukcji. Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Artinfo.pl nie pobiera żadnych dodatkowych kosztów pośrednictwa. Nie wymagamy wpłaty wadium.
Informujemy, że zakup na aukcji jest prawnie zawartą umową kupna-sprzedaży i nie podlega rezygnacji.

biuro@artinfo.pl  |  www.artinfo.pl
Zgłoszenie chęci kupna obiektu
Zgłoszenia chęci kupna przyjmowane są od osób zalogowanych w Artinfo.pl
W przypadku braku konta prosimy o rejestrację.
Uwaga - osoby nie pamiętające nazwy użytkownika i hasla mogą otrzymać przypomnienie na adres mailowy, użyty przy pierwszej rejestracji konta.
Prosimy wybrać poniższy link „przypomnij hasło” i wypełnić tylko pole adres e-mail.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem:
22 818 94 68 (poniedziałek - piątek: 10:00 - 17:00)
email: aukcje@artinfo.pl