KRZYWIŃSKA Irena | PEJZAŻ Z JEZIOREM, 1981

Irena KRZYWIŃSKA (ur. 1922 r. Augustów )

PEJZAŻ Z JEZIOREM, 1981

Olej, płótno;
56 x 40 cm
Sygnowany p.d.: I. KRZYWIŃSKA 1981

Jest znaną augustowską malarką i poetką. W roku 2005 otrzymała medal "Za zasługi dla miasta Augustowa" . Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Gdańsku (1956). Jej prace znajdują się w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie oraz Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie.

Artinfo.pl przyjmuje zlecenia kupna obiektów niesprzedanych.
Formy zgłoszenia:
Przyjmujemy także zgłoszenia przez telefon i mail:

tel.: 022 818 94 68
tel. kom.: 0 693 108 148
e-mail: