BREINTENWALD Roman Antoni (1911 - 1985)

"Pejzaż zimowy z saniami" ,

Drukuj

„Pejzaż zimowy z saniami”
autor: Roman Breintenwald (1911-1985)
Olej na pilśni.
Sygnowany w prawym dolnym rogu.
Wymiary: 42,5 x 70,5 cm.
Więcej zdjęć na www.galeriadas.pl

cena: 2 700 zł

06-10-2017
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Galeria D.A.S.
ul. Mała 23
25-012 Kielce
604 509 950
info@galeriadas.pl
galeriadas.pl
poniedziałek - piątek: 10.00-17.00
sobota: 10.00-14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
"Oczekując", 1967 r.
ŚWITKA Jan

5 000 zł

data dodania: 19-07-2016
"Lustro"
BIENIAS Grzegorz

950 zł

data dodania: 19-07-2016
Wazon, Imari, Japonia, okres Meiji, XIX/XX w.

2 500 zł

data dodania: 20-07-2016
Talerz "Ukaranie Amora", Wiedeń ?, 2 poł. XIX w.
data dodania: 20-07-2016
Wazon Max Laeuger (1864-1952) pocz. XX w. Secesja

2 500 zł

data dodania: 26-07-2016
"Człowiek może mieć mało..."
GÓROWSKI Mieczysław

2 800 zł

data dodania: 26-07-2016