Othmar Ruzicka "Kaczki w parkowym stawie" ,

Drukuj

Olej na kartonie, sygnowany monogramem wiązanym pd. "OR". Wymiary w ramie: 54x64 cm (40x50 cm).

cena: 3 900 zł

06-10-2017
data dodania
Atrybucja: Othmar Ruzicka (Wiedeń 1877 - 1962) był austriackim malarzem portretowym i rodzajowym. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych we Wiedniu, jego nauczycielami byli Julius Victor Berger, August Eisenmenger i Kazimierz Pochwalski.
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
CH Panorama
Aleja Witosa 31/128
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
galeriażak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Inne obiekty na sprzedaż:
W drodze, Monachium
PIWNICKI Witold

32 000 zł

data dodania: 17-04-2012
Wesoła jazda
KONARSKI J.

8 500 zł

data dodania: 28-01-2014
Jazda o zachodzie słońca, 1926 r.
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław

19 000 zł

data dodania: 16-10-2012
La Coupe en Delft, Paryż, 1911 r.
SCHRYVER Louis Marie de

120 000 zł

data dodania: 19-12-2012
Martwa natura, 1939 r.
JANKOWSKI Marian

9 500 zł

data dodania: 26-11-2012
Scena z kotem
WODZINOWSKI Wincenty

5 800 zł

data dodania: 20-10-2014