KUNITZER Fryderyk (1907-?)

Akt ,

Drukuj

olej/płótno, 90/80cm, sygn

23-05-2019
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Antyki - Maciej Widurski
ul. Zwierzyniecka 14
31-102 Kraków
12 431 00 56
kontakt@antykiwidurscy.pl
antykiwidurscy.pl
poniedziałek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 10.00 14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Witryna LUDWIK FILIP
data dodania: 25-08-2014
Młyn (Lusina 1937)
CHRZANOWSKI Antoni

3 500 zł

data dodania: 13-01-2012
Kwietnik Secesja

6 400 zł

data dodania: 28-09-2011
Bransoletka z koralami
data dodania: 21-11-2013
Zima
BREITENWALD Roman Antoni

4 000 zł

data dodania: 13-08-2013
PACIOREK Stanisław

5 000 zł

data dodania: 08-06-2012