Dama z wachlarzem Kurt Steiner, Wallendorf XX w. ,

Drukuj

porcelana, farby naszkliwne, farby matowe wym. 16x16,5x11 cm. sygn. zielenią chromu druk: W pod koroną dwudzielną, niżej 1764, Made in Germany handgemalt wyciski: 1590/0, Niemcy, Wallendorf, Madam Pompadour

cena: 400 zł

28-09-2017
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
ARLO SC - Antyki Dzieła Sztuki
Skup - Sprzedaż - Komis
ul. Zielna 45
00-108 Warszawa
022 620 0872
arloantyki@wp.pl
www.arloantyki.pl
pon. - pt.: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Inne obiekty na sprzedaż:
ZEGAREK DOXA DAMSKI ZŁOTY

700 zł

data dodania: 21-07-2011
Barometr z termometrem

550 zł

data dodania: 07-12-2009
PARA KANDELABRÓW PIĘCIOŚWIECOWYCH

1 300 zł

data dodania: 14-03-2014
Talerz dekoracyjny Reichenbach

250 zł

data dodania: 22-01-2014
Lornią

350 zł

data dodania: 10-10-2011
Zegar szafowo-podłogowy

2 200 zł

data dodania: 21-07-2011