Bruno Paul Hetze "Laguna wenecka", 1894 r. ,

Drukuj

Olej na płótnie, sygnowany i datowany odręcznie, ołówkiem na krośnie: "Bruno Hetze März 94". Wymiary w ramie: 28x57 cm (15x44 cm).

cena: 3 900 zł

05-10-2017
data dodania
Bruno Paul Hetze (Chemnitz 1866 - 1901 Monachium ) był malarzem niemieckim. Studiował w Akademii Sztuk Pięknych w Monachium od 1889 roku . Był uczniem Johanna Caspara Hertericha i Wilhelma von Diez, głównie malował krajobrazy.
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
CH Panorama
Aleja Witosa 31/128
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
galeriażak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Inne obiekty na sprzedaż:
W drodze, Monachium
PIWNICKI Witold

32 000 zł

data dodania: 17-04-2012
Wesoła jazda
KONARSKI J.

8 500 zł

data dodania: 28-01-2014
Jazda o zachodzie słońca, 1926 r.
WASILEWSKI (Ignacy ZYGMUNTOWICZ) Czesław

19 000 zł

data dodania: 16-10-2012
La Coupe en Delft, Paryż, 1911 r.
SCHRYVER Louis Marie de

120 000 zł

data dodania: 19-12-2012
Martwa natura, 1939 r.
JANKOWSKI Marian

9 500 zł

data dodania: 26-11-2012
Scena z kotem
WODZINOWSKI Wincenty

5 800 zł

data dodania: 20-10-2014