WALLIS-JONIAK Teresa (ur. 1926r.)

Omis , 2018

Drukuj

olej na płótnie, 60x80, sygn.p.d.

cena: *

12-04-2019
data dodania

WALLIS-JONIAK Teresa
Ur. 1926 w Hajdukach Wielkich.
Studia: 1947-1954 ASP w Krakowie u J. Fedkowicza.
Uprawia malarstwo pejzażowe i rodzajowe należące do nurtu koloryzmu.
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
ART DECORUM - sztuka współczesna
al. Kasztanowa 63
30-238 Kraków
+48 502 478 090
galeria@art-decorum.pl
www.art-decorum.pl
Inne obiekty na sprzedaż:
Niebieskie miasto
SIERACZYŃSKA Krystyna
data dodania: 09-11-2013
Trębacz cyrkowy
ERAZMUS Paweł
data dodania: 20-06-2012
Miasto I
SIERACZYŃSKA Krystyna
data dodania: 20-06-2012
Samotność 1
WIŚNIEWSKI Romuald
data dodania: 07-09-2006
Zagubiony w sadzie
ERAZMUS Paweł
data dodania: 01-05-2013
Muza
TRYBAŁA Stanisław
data dodania: 18-05-2014