ORACKI-SERWIN Mieczysław (1912-1977)

Autoportret

Drukuj

olej płótno, 65x57cm

cena: *

12-10-2013
data dodania
Prezentowana praca została wystawiona na aukcji:
Obiekt wystawia galeria
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
ul. Żywiecka 333
43-300 Bielsko-Biała
33 821 78 05
galeria@tadeo-art.pl
tadeo-art.pl
pn. - pt.: 8.00-16.00
sobota: 8.00-13.00
Inne obiekty na sprzedaż:
Owocowa
JARUGA Łukasz
data dodania: 26-02-2014
Ptak
STARĘGA Iza
data dodania: 28-02-2014
Drzewa
STRĄK Justyna
data dodania: 22-10-2012
Ogród w Sandomierzu
GAŁECKA Joanna
data dodania: 25-10-2012
Zakochanie
SZAREK-MICHALAK Marta
data dodania: 04-10-2012
Front X - cykl Maski
BĄK Karol
data dodania: 29-08-2012