4 Aukcja Sztuki XXI wieku

10 stycznia 2018 | środa, godz. 19:30

101 Projekt - Galeria Sztuki Współczesnej

ul. Piękna 62/64

00-672 Warszawa

8 - 10 stycznia 2018

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
3 400 zł

Obiekty w katalogu (72)

/4

1. DZIEWANOWSKA Jagoda (ur. 1991, Bydgoszcz)

Clover for luck, 2016 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm,
sygnowany monogramem p.d

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

2. JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Światła miast, 2017 r.

olej/płótno, 100 × 70 cm,
sygnowany, datowny i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz 2012 "Światła Miast"'

* Podlega opłacie Droit de suite

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

3. TKACZYK Paweł (ur. 1979)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 50 x 40 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P.TKACZYK | 2017'

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

4. ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Bez tytułu (23), 2017 r.

akryl/płótno, 50 x 70 cm, oprawiony,
datowany i opisany na odwrociu: '22/3/17 | 23' na odwrociu autorska nalepka

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

5. KRUSZYŃSKA-MIKULSKA Patrycja (ur. 1973, Lublin)

ŚNIENIE II, 2017 r.

olej/płótno/szlagaluminium, 100 x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'P.K.Mikulska 2017'

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

6. TROC Andrzej (ur. 1953)

Spacer z Mamelukiem, 2016 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'ATROCK 2016'

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

7. OPALIŃSKI Roman (ur. 1962, Gródek k. Lwowa)

Tęcza, 2015 r.

olej/płyta/drewno, 70 x 90 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Opaliński Roman | "Tęcza" | /pilśnia,drewno,olej/ | 60 x 90' Posiada cenę gwarancyjną

cena sprzedaży: 3 400 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

8. ŁOZOWSKI Krzysztof (ur. 1970 Sosnowiec)

Makowe damy, 2017 r.

akryl/płótno, 50x40cm,
sygnowany i datowany p.d:' K. Łozowski 2017'

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

9. ŁUKASIK Jarosław

Strefa ciszy, 2017 r.

olej/płótno, 73 x 116 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"STREFA CISZY" | Jarosław Łukasik 2017 | olej na płótnie 73 x 116 cm | Poznań 8 marzec 2017 r.'

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

10. KĘPKA Magdalena (ur. 1977, Wrocław)

Gdzieś w Pirenejach, 2017 r.

akryl/olej/płótno, 100 x 60 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'Mkępka 2017'
sygnowany, datowany opisany na odwrociu: 'Gdzieś w pirenejach 100 x 60 cm 2017 | M. Kepka'

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

11. LUBASZKA Tomasz (ur. 1961, Lubliniec)

Ostre formy kostrzyńskie II, 2017 r.

technika własna/akryl/piasek/płyta pilśniowa, 18 x 45 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Tomasz | LUBASZKA | 2017 | "OSTRE FORMY KOSTRZYŃSKIE II" | 18 x 45'

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

12. GRZYB Sabina Maria (ur. 1988, Jawor)

Za porozumieniem stron, 2017 r.

aktyl/olej/płótno, 80 x 120 cm,
sygnowany p.d: 'Sabina Maria' opisany i datowany na odwrociu: '"Za porozumieniem stron" 2017'

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

13. WOJTKIEWICZ Marzena Camila (ur. 1969, Żnin)

Drogą, 2013 r.

olej/płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany i datowany p.d: M. Wojtkiewicz' 2013,
sygnowany i opisany na odwrociu: 'MARZENA CAMILA WOJTKIEWICZ | "DROGĄ" 60 x 90'

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

14. PAJONK Izabella (Indi ORLANDO) (ur. 1969, Chorzów)

Przebudzenie, 2015 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm,
sygnowany p.d: 'Indi Orlando'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Indi Orlando | Risveglio | olio su tela | 2015, 40 x 50 cm'

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

15. MALINOWSKI Jacek (ur. 1969, Zielona Góra)

Toscana (Val d'Orcia) V, 2017 r.

olej/płótno, 60 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jacek Malinowski olej 2017'

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

16. BŁONAROWICZ Krzysztof (ur. 1991)

Żona Pinokia, 2017 r.

marker/papier, 100 x 70 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'K. Błonarowicz | 2017r'

cena sprzedaży: 1 400 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

17. MICHOŃ Maria (ur. 1989, Warszawa)

Dyptyk z cyklu 24 kaprysów, 2016/2017 r.

akryl/tektura, 100 x 140 cm, oprawiny,
sygnowany na odwrociu: 'Maria Michoń' Posiada cenę gwarancyjną

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

18. KRĘŻLAK Robert (ur. 1975)

Pink, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 60 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'Krężlak'17'

cena sprzedaży: 1 800 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

19. KLEYNA-SOBCZAK Małgorzata (ur. 1965, Toruń)

Portret, 2013 r.

technika mieszana/płótno, 35 x 27, oprawiony,
sygnowany, opisany i datowany u dołu: 'Portret Technika mieszana KleynaS'13'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | KLEYNA-SOBCZAK | 2013'

niesprzedane

cena wywoławcza: 1 000 zł

20. SANDOMIERZ Agnieszka (ur. 1978, Warszawa)

Bez tytułu, 2017 r.

tempera żółtkowa, 50 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Agnieszka | Sandomierz | 2017.'

cena sprzedaży: 1 200 zł

cena wywoławcza: 1 000 zł

Brak aukcji

/4
liczba obiektów: 72