6 Aukcja Sztuki XXI wieku

16 maja 2018 | środa, godz. 19:30

101 Projekt - Galeria Sztuki Współczesnej

ul. Piękna 62/64

00-672 Warszawa

12 - 16 maja 2018

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
3 600 zł

Obiekty w katalogu (82)

/5

1. KRĘŻLAK Robert (ur. 1975)

Łaźnia, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 130 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Krężlak '18'

cena sprzedaży: 1 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

2. MACIASZEK Amonaria Magda (ur. 1987, Bełchatów)

Bez tytułu, 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm,
sygnowany p.d: 'Amonaria'

niesprzedane

3. KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)

MaryLP, 2017 r.

olej/emalia olejno-ftalowa/płótno, 120 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'Piotr Kachny "MaryLP" 2017'

niesprzedane

4. KLESZCZEWSKI Paweł Jacek (ur. 1982, Szczecin)

Dynamoperecopccscc1896, 2016 r.

akryl/płótno, 90 x 160 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'KLESZCZ16' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"KRIMEA 1896" | KLESZ | Paweł Jacek Kleszczewski | Dynamoperecopccscc 1896 | AKRYLIC on canvas 2016 | cavan IRELAND'

niesprzedane

5. DRABAREK Mariusz (ur. 1979, Mińsk Mazowiecki)

Z cyklu Maskarada Aniołów, 2017 r.

akryl/sprey/płótno, 115 x 145 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Mariusz Drabarek 06 .05.17 Londyn' na odwrociu autorska pieczątka i nalepka

cena sprzedaży: 1 000 zł

6. MŁODOŻENIEC Piotr (ur. 1956, Warszawa)

Bez tytułu, 2001 r.

gwasz, 30 x 42.50 cm w świetle passe – partout, oprawiony,
sygnowany i datowany l.d: 'Piotr Młodożeniec'01'

* podlega opłacie Droit de suite

niesprzedane

7. WOJCIECHOWICZ Kamila Anna (ur. 1991)

Abstract Composition VII, 2018 r.

akryl/technika mieszana/płótno, 73 x 92 cm,
sygnowany p.d: 'K.W.' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KAMILA | WOJCIECHOWICZ | "ABSTRACT | COMPOSITION VII" | sygnatura | ACRYLIC ON | CANVAS, 2018'

niesprzedane

8. JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Portret emocjonalny 14, 2018 r.

olej/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Łukasz Jankiewicz | Wrocław 2018'

cena sprzedaży: 1 000 zł

9. KOSSAKOWSKI Piotr (ur. 1976, Sosnowiec)

SUPERBOHATER, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 70 cm,
sygnowany, datowany i opisnay na odwrociu: 'Piotr Kossakowski | "SUPERBOHATER" | 2017'

niesprzedane

10. KURAN Tomasz (ur.1971)

O zachodzie w górach pojawiają się żółte koty, 2017 r.

akryl/płótno, 90 x 90 cm,
sygnowany i datowany l.d: '2018 | T.KURAN' sygnowany i datowany na odwrociu: 'T.KURAN 2018'

cena sprzedaży: 1 200 zł

11. BŁONAROWICZ Krzysztof (ur. 1991)

Wynurzająca się z morza, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany i datowany l.d: 'K.Błonarowicz | 2018' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KRZYSZTOF | BŁONAROWICZ | "WYNURZAJĄCA SIĘ Z MORZA | AKRYL | 2018 r"'

niesprzedane

12. JAXA KWIATKOWSKI Tomasz (ur. 1966, Warszawa)

Samuraj, 2016 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany l.d: 'T. Kwiatkowski'

niesprzedane

13. OPALIŃSKI Roman (ur. 1962, Gródek k. Lwowa)

Uczta, 2016 r.

olej/płyta, 50 x 80 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d: 'Opaliński 2016' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Opaliński Roman | "Uczta" 2016 | /płyta meblowa, olej/ | 50 x 80 cm'

niesprzedane

14. PIEKUT Dariusz (ur. 1959, Miączyn)

Roztoczańska bajka 38, 2017 r.

akryl/płótno, 40 x 60 cm, oprawiony,
sygnowany i datowany p.d: 'Piekut | 2017' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "ROZTOCZAŃSKA BAJKA 38", 2017 R., | AKRYL, PŁÓTNO, 40 X 60 cm | DARIUSZ PIEKUT | Potwierdzam autentyczność | obrazu Dariusz Piekut'

niesprzedane

15. OLSZEWSKI Zbigniew (ur. 1955, Świdnik)

Jesień, 2017 r.

olej/płótno, 37 x 47 cm, oprawiony,
sygnowany l.d: 'Olszewski'' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"JESIEŃ" | 37 x 47 | ZBYSZEK OLSZEWSKI 2017'

niesprzedane

16. DĄBROWSKI Paweł (ur. 1974)

Akt siedzący, 2017 r.

olej/płótno, 116 x 81 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'PAWEŁ DĄBROWSKI 2017'

niesprzedane

17. SANDOMIERZ Agnieszka (ur. 1978, Warszawa)

Bez tytułu, 2014 r.

tempera żółtkowa, 40 x 40 cm,
sygnowana i datowana na odwrociu: 'Agnieszka | Sandomierz | 2014.'

niesprzedane

18. SOŁTYS Katarzyna (ur. 1982, Biłgoraj)

Przed zachodem słońca, 2016 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany p.d: 'Kassol'

niesprzedane

19. HOPPE Maciej (ur. 1977)

Słodkie myśli, 2018 r.

akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany p.d: 'Hoppe 2018'

niesprzedane

20. TYCZ Viola (ur. 1973)

Connecting 4, 2018 r.

akryl/płyta HDF, 33 x 33 cm,
na odwrociu autorski certyfikat

niesprzedane

Brak aukcji

/5
liczba obiektów: 82