2 Aukcja Sztuki XXI wieku

21 czerwca 2017 | środa, godz. 19:30

101 Projekt - Galeria Sztuki Współczesnej

ul. Piękna 62/64

00-672 Warszawa

12 - 21 czerwca 2017

Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 000 zł

Obiekty w katalogu (78)

/4

1. DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja II, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Sławomir Danielski "Iluzja" 2017 r"

cena wywoławcza: 1 000 zł

2. MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Cień, 2014 r.

akryl/płótno, 65 x 92 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ""CIEŃ" MIKOŁAJ MALESZA 65 x 92, 2014R AKRYL", oprawiony

cena wywoławcza: 1 000 zł

3. ADAMEK-CHASE Katarzyna (ur. 1980, Kraków)

Moon, 2013 r.

akryl/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany inicjałami p.d: "AK’13"
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ""Moon III" 2013 K. Adamek - Chase"

cena wywoławcza: 1 000 zł

4. JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)

NR 474/2016, NR 536/2017

dyptyk, olej/płótno, 40 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 30.VI.2016. 474.; MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 2017. 536"

cena wywoławcza: 1 000 zł

5. SOWIAK Radosław (ur. 1950)

Sen o Kazimierzu M., 2017 r.

relief/akryl/sklejka, 100 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "R. SOWIAK 2017 "SEN O KAZIMIERZU M" AKRYL"

cena wywoławcza: 1 000 zł

6. JARNUSZKIEWICZ Natalia (ur. 1987, Warszawa)

Miasto, 2017 r.

olej/płótno, 150 x 90 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Jarnuszkiewicz, olej na płótnie, Miasto, 2017"

cena wywoławcza: 1 000 zł

7. SKIERSKA Izabela (ur. 1991, Włocławek)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 50 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: "IZA SKIERSKA 2017"

cena wywoławcza: 1 000 zł

8. WAWRO Marek (ur. 1953, Busko Zdrój)

Circulation object 12/Blue rain, 2016 r.

akryl/płótno, 90 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "2016 marek wawro 90 x 60 acryl", oprawiony

cena wywoławcza: 1 000 zł

9. MACIASZEK Amonaria Magda (ur. 1987, Bełchatów)

She 6, 2017 r.

akryl/płótno, 70 x 55 cm,
sygnowany p.d: "Amonaria"

cena wywoławcza: 1 000 zł

10. SANDOMIERZ Agnieszka (ur. 1978, Warszawa)

Bez tytułu, 2017 r.

tempera żółtkowa/płótno, 30 x 25 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: "Agnieszka Sandmierz 2017."

cena wywoławcza: 1 000 zł

11. MASIUL-GOZDECKA Anna M.

O przyjaźni 2, 2016 r.

akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany p.d: "A.Gozdecka`16";
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "Anna M. Masiul - Gozdecka'13/16 O PRZYJAŹNI 2"

cena wywoławcza: 1 000 zł

12. KAROLAK Dorian (ur. 1992)

Trzej koledzy, 2016 r.

olej/płótno, 140 x 120 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: "dk 2016"

cena wywoławcza: 1 000 zł

13. PELIPAS Olga (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))

Maska, 2017 r.

akryl/płótno, 92 × 73 cm,
sygnowany l.d: "Pelipas"

cena wywoławcza: 1 000 zł

14. NIEWIŃSKI Kamil (ur. 1994, Wrocław)

Pod Jemiołą, 2017 r.

technika własna/akryl/sklejka drewniana, 66 × 48 cm,
sygnowany p.d: "Niewiński 2017"

cena wywoławcza: 1 000 zł

15. GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)

Driada, 2015 r.

olej/pozłota płatkowa/płótno, 120 x 50 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "JAKUB GODZISZEWSKI 2015 -DRIADA- olej i pozłota płatkowa na płótnie"

cena wywoławcza: 1 000 zł

16. WASZCZENIUK Tomasz (ur. 1985, Białystok)

Jogamaja, 2017 r.

olej/deska, 40 × 40 cm,
sygnowany i datowany p.d: "Tomasz Waszczeniuk 27 III 2017", oprawiony

cena wywoławcza: 1 000 zł

17. WOJTKIEWICZ Marzena Camila (ur. 1969, Żnin)

Pole marzeń, 2015 r.

olej/płótno, 90 x 110 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: "MARZENA CAMILA WOJTKIEWICZ "POLE MARZEŃ" 90 x 110 olej 2015"

cena wywoławcza: 1 000 zł

18. WOŹNY Kacper (ur. 1998, Warszawa)

Pejzaż, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 70 cm,
sygnowany i datowany p.d: "Woźny 17"

cena wywoławcza: 1 000 zł

19. WASZCZENIUK Zbigniew (ur. 1949, Białystok)

Ptak ulotny, 2009 r.

suchy pastel/tempera/tektura, 100 × 70 cm,
sygnowany i datowany p.d: "Zbigniew Waszczeniuk 2009", oprawiony

cena wywoławcza: 1 000 zł

20. SUBOTA Lena (ur. 1962)

Tryptyk: klauneski, 2017 r.

tryptyk, tusz/akwarela/technika własna/karton, 53 x 106 cm,
sygnowany l.d i p.d: "Subota Lena", oprawiony w passe - partout

cena wywoławcza: 1 000 zł

Brak aukcji

/4
liczba obiektów: 78