3 Aukcja Sztuki XXI wieku

22 listopada 2017 | środa, godz. 19:30

101 Projekt - Galeria Sztuki Współczesnej

ul. Piękna 62/64

00-672 Warszawa

18 - 22 listopada 2017

Organizator aukcji dolicza 18% opłatę do ceny sprzedaży.
Praca nr 42 objęta jest opłatą droit de suite.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 000 zł

Obiekty w katalogu (74)

/4

1. OLSZYNA Izabela (ur. 1984, Warszawa)

Zamknięty, 2015 r.

akryl/technika własna, 30 x 30 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Izabela Olszyna | 2015'

cena wywoławcza: 1 000 zł

2. DZIEWANOWSKA Jagoda (ur. 1991, Bydgoszcz)

Night castle, 2017 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany p.d monogramem

cena wywoławcza: 1 000 zł

3. PAŁACH-MILLIGAN Beata (ur. 1983)

Zakłócenia, 2017 r.

akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'B. Pałach'

cena wywoławcza: 1 000 zł

4. JARNUSZKIEWICZ Natalia (ur. 1987, Warszawa)

Powietrze, 2015 r.

olej/płótno, 120 x 120 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu i na blejtramie: 'Jarnuszkiewicz 2015 Powietrze'

cena wywoławcza: 1 000 zł

5. MALESZA Mikołaj (ur. 1954)

Ptaki moje, 2017 r.

akryl/płótno, 92 x 65 cm,
sygnowany p.d: 'M17' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. MALESZA | Z CYKLU "PTAKI MOJE" | 92 x 65, AKRYL | 2017 R.'

cena wywoławcza: 1 000 zł

6. ROSIEK-BUSZKO Ewa (ur. 1953, Gliwice)

Z cyklu W sieci I, 2015 r.

technika własna/papier/haft nicią bawełnianą i jedwabną, 25 x 25 cm, oprawiony,
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'W SIECI I EWA ROSIEK - BUSZKO 2015'

cena wywoławcza: 1 000 zł

7. JARTYM Adam (ur. 1983, Jarosław)

Tryptyk 01, 2017 r.

technika własna/olej/płótno, 30.50 x 120.50 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'JARTYM 2017 | "TRYPTYK 01"'

cena wywoławcza: 1 000 zł

8. LUBASZKA Tomasz (ur. 1961 r.)

Menhir mały, 2014 r.

technika własna/płyta, 30 x 24 cm, oprawiony,
sygnowany u dołu: 'T. LUBASZKA'2014' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ | LUBASZKA | 2014 | "MENHIR MAŁY IV" | T. Lubaszka'

cena wywoławcza: 1 000 zł

9. MAGIERA Janusz (ur. 1972, Nowy Targ)

REVERIE VI, 2017 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm, oprawiony,
sygnowany inicjałem p.d sygnowany, datowny i opisany na odwrociu: 'REVERIE VI. - 2017 R | 30 x 40 CM | oil on canvas | JANUSZ MAGIERA'

cena wywoławcza: 1 000 zł

10. KRUSZYŃSKA-MIKULSKA Patrycja (ur. 1973, Lublin)

EWA, 2017 r.

olej/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'P.K.Mikulska 2017'

cena wywoławcza: 1 000 zł

11. JASZKE Krystyna (ur. 1974, Wrocław)

Baletnice, 2017 r.

technika mieszana, 120 x 100 cm,
sygnowany p.d: 'Krystyna Jaszke'

cena wywoławcza: 1 000 zł

12. LASKOWSKA Magdalena (ur. 1985, Warszawa)

Prawie na szczycie, 2016 r.

alkid/płótno, 73 x 54 cm,
sygnowany p.d: 'Laskowska' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' "Prawie na szczycie" 54 x 73, alkid, 2016 | LASKOWSKA'

cena wywoławcza: 1 000 zł

13. PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)

Młody żeglarz, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 40 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MARTA JULIA PIÓRKO | "MŁODY ŻRGLARZ" | OLEJ NA PŁÓTNIE | 50 x 40 cm | 2017 r.'

cena wywoławcza: 1 000 zł

14. DANIELSKI Sławomir (ur. 1986)

Iluzja IV, 2017 r.

akryl/płótno, 120 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Sławomir Danielski | "Iluzja IV" | 2017 r.'

cena wywoławcza: 1 000 zł

15. TYCZ Viola (ur. 1973)

Biało - czerwoni 1, 2017 r.

akryl/płyta HDF, 30 x 23 cm, na odwrociu autorski certyfikat

cena wywoławcza: 1 000 zł

16. JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)

NR 551, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 15.IX.2017. | 551.'

cena wywoławcza: 1 000 zł

17. JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2017 r.

olej/płótno, 70 x 100 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anna | Jarzymowska | bez tytułu | 2017 r.'

cena wywoławcza: 1 000 zł

18. WOJCIECHOWICZ Kamila Anna (ur. 1991)

Rainbow Gumtree, 2016 r.

technika mieszana/akryl/kolaż/płótno, 93 x 72 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KAMILA ANNA | WOJCIECHOWICZ | "RAINBOW EUCALYPTUS" | 2016'

cena wywoławcza: 1 000 zł

19. ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Bez tytułu (37), 2017 r.

olej/płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'Ćwiertniewicz'17' opisany na odwrociu: '37 | 26/4/17', oprawiony

cena wywoławcza: 1 000 zł

20. PŁATEK Aleksandra (ur. 1994, Warszawa)

Energia, 2017 r.

akryl/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ALEKSANDRA | PŁATEK | 2017'

cena wywoławcza: 1 000 zł

Brak aukcji

/4
liczba obiektów: 74