Aukcja Sztuki Współczesnej

25 listopada 2017 | sobota, godz. 17:00

Antiqua

ul. Freta 19

Warszawa

Miejsce aukcji:
Mamaison Hotel Le Regina
Warszawa, ul. Kościelna 12
do dnia 25 listopada, do godz.16.30
Galeria Antiqua
ul. Freta 19, Warszawa

Szukaj w tym katalogu
1 zł
150 000 zł

Obiekty w katalogu (52)

/3

1. PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)

Stary młyn, 2011 r.

olej/płótno, 110 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Włodzimierz Pawlak | Stary młyn | 110 x 135 | 2011

cena wywoławcza: 34 000 zł

estymacja: 38 000  - 40000.00

2. MODZELEWSKI Jarosław (ur. 1955, Warszawa)

LEŚNY KRZYŻYK, 2007 r.

tempera żółtkowa/ płótno, 136 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany: JAROSŁAW MODZELEWSKI | LEŚNY KRZYŻYK | temp. żółtkowa | 136 x 120 | 2007 w kółku

cena wywoławcza: 32 000 zł

estymacja: 45 000  - 60000.00

3. SOBCZYK Marek (ur. 1955, Warszawa)

PIERWSZE IMPERIUM, 1980 r.

olej, akryl/płótno, 81 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Marek Sobczyk | 1980 | Imperium| 81 x 81 cm | olej/akryl

- Marek Sobczyk. Badania mózgu w Polsce 1979-2012, październik-listopad 2012, Galeria Sztuki w Legnicy (repr.nlb.).

cena wywoławcza: 30 000 zł

estymacja: 45 000  - 60000.00

4. KOZŁOWSKI Jarosław (1945 r. w Śremie)

NIEOBECNY VI, 1967 r.

olej, akryl/deska, 100 x 80 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie: NIEOBECNY VI. J.K. 67

- Jarosław Kozłowski. Doznania rzeczywistości i praktyki konceptualne 1965-1980, [kat. wystawy] Toruń 2015,( il. s. 55 )
- Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK, Kraków, 2017

cena wywoławcza: 40 000 zł

estymacja: 45 000  - 60000.00

5. ZIEMSKI Rajmund (1930 - 2005)

cena wywoławcza: 55 000 zł

estymacja: 70 000  - 90000.00

6. TARANCZEWSKI Wacław (1903 - 1987)

cena wywoławcza: 9 500 zł

estymacja: 15 000  - 25000.00

7. TCHÓRZEWSKI Jerzy (1928 Siedlce - 1999 Warszawa)

BEZ TYTUŁU, 1964 r.

technika mieszana/papier, 68,5 x 98,5 cm
sygnowany l.d.: Tchórzewski 64

cena wywoławcza: 28 000 zł

estymacja: 30 000  - 40000.00

8. DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

BEZ TYTUŁU, ok. 1958 r.

olej/płótno, 60 x 79 cm
sygnowany p.d.: Dominik

cena wywoławcza: 28 000 zł

estymacja: 35 000  - 45000.00

9. DOMINIK Tadeusz (1928-2014)

PEJZAŻ, 2006 r.

olej/płótno, 81 x 100 cm
sygn.p.d.: Dominik, sygnowany,datowany i opisany na odwrocie pismem odręcznym: Dominik | 2006 | OL.PŁ. | 81 x 100 | PEJZAŻ

cena wywoławcza: 28 000 zł

estymacja: 35 000  - 45000.00

10. POTWOROWSKI Piotr Tadeusz (1898-1962)

BEZ TYTUŁU, 1961 r.

olej/płótno, deska, 70 x 78,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: PIOTR POTWOROWSKI | 1961 |syg.61.P.P.
oraz pieczątka : Kolekcja Fibak | Monte Carlo

- kolekcja prywatna Lecha Siudy, Poznań
- kolekcja prywatna Olgi i Wojciecha Fibaków, Monte Carlo

cena wywoławcza: 55 000 zł

estymacja: 65 000  - 75000.00

11. TARASEWICZ Leon (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU, 2017 r.

akryl/płótno, 170 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: L.Tarasewicz | 2017 | Acrylic on canvas

cena wywoławcza: 60 000 zł

estymacja: 70 000  - 100000.00

12. SALABURSKI Zdzisław (1922 Częstochowa - 2006 Warszawa)

KOMPOZYCJA STRUKTURALNA, 1971 r.

technika własna, collage, olej/płótno, 116 x 82 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Z.SALABURSKI | 1971 | WARSZAWA | 116 x 82

cena wywoławcza: 9 500 zł

estymacja: 11 000  - 14000.00

13. BOGUSZ Marian (1920-1980)

STRUKTURY 27, 1960 r.

olej/ płótno, 100 x 66 cm
sygnowany: p.d.: mbogusz 60
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie: BOGUSZ MARIAN | STRUKTURY 27 | 0,98 x 0.66 | olej | 1960 | mbogusz

cena wywoławcza: 10 000 zł

estymacja: 15 000  - 25000.00

14. KOBZDEJ Aleksander (1920-1972)

SZCZELINA L. 60. XX W.

technika własna, olej/konstrukcja drewniana, 100 x 66 cm

Autentyczność pracy potwierdzona przez żonę artysty P. Marynę Kobzdej

cena wywoławcza: 40 000 zł

estymacja: 60 000  - 80000.00

15. ZUBALA Wojciech (ur. 1964)

BEZ TYTUŁU, 2009 r.

olej/płótno, 120 x 180 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie:
W. Zubala | okrągła pieczęć: Wojciech Zubala 2009

cena wywoławcza: 15 000 zł

estymacja: 20 000  - 25000.00

16. KRYGIER Stefan (1923 - 1997)

WENUS II, 1989 r.

olej/płótno, 79,5 x 52,5 cm
sygnowany p.d.: S.Krygier 89
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie na górnej listwie krosna: olej | Wenus II | Farby, Talens, Rembrandt | 79 x 52,5 | w kółku cyfra 29

cena wywoławcza: 12 000 zł

estymacja: 16 000  - 26000.00

17. KRYGIER Stefan (1923 - 1997)

SYMULTANICZNE KONSTRUOWANIE PRZESTRZENI, 1994 r.

olej/płótno, 81,4 x 64, 7 cm
sygnowany d.śr.: S.Krygier 94
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie na górnej listwie krosna: Symultaniczne konstruowanie przestrzeni | olej | 82 x 66 | dedykacja

cena wywoławcza: 14 000 zł

estymacja: 18 000  - 28000.00

18. BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)

BEZ TYTUŁU, 2014 r.

olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Tamara Berdowska | 2014 | olej na płótnie

cena wywoławcza: 10 000 zł

estymacja: 12 000  - 15000.00

19. BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)

KOMPOZYCJA, 2017 r.

płyta, metal, folia, 52 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Tamara Berdowska | 2017

cena wywoławcza: 6 000 zł

estymacja: 7 000  - 10000.00

20. ANUSZKIEWICZ Richard (ur. 1930, Erie, Pensylwania)

KOMPOZYCJA, L. 70. XX W.

technika własna (akryl, płyta), 20,5 x 13 cm
sygnowany ołówkiem: To ZOFIA ANUSZKIEWICZ

cena wywoławcza: 7 000 zł

estymacja: 8 000  - 10000.00

Brak aukcji

/3
liczba obiektów: 52