II Galicyjska Aukcja Sztuki Współczesnej

17 marca 2018 | sobota, godz. 18:00

Art Agenda Nova

ul. Batorego 2

31-135 Kraków

Miejsce aukcji:
Dom Handlowy VITKAC
ul. Bracka 9
01-401 Warszawa
15 - 17 marca 2018
w godz. 12:00 - 18:00
Dom Handlowy VITKAC
ul. Bracka 9
01-401 Warszawa

Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej  opłatę aukcyjną w wysokości 15%.
Do wybranych obiektów - oznaczonych w katalogu * - zostanie doliczona opłata wynikająca z tzw. droit de suite. Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
130 000 zł

Obiekty w katalogu (48)

/3

1. ALTHAMER Paweł (ur. 1967)

Lalka - Pan w kremowym płaszczu, lata 90. XX w.

laleczka, technika własna, tkanina; wys. ok. 31 cm

cena sprzedaży: 4 300 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

estymacja: 5 000  - 10000.00

2. BĄKOWSKI Wojciech (ur. 1979, Poznań)

Wyrwanie z abstrakcji

100 x 70 węgiel, karton 2018, sygn. z przodu, praca oprawiona według projektu artysty

cena sprzedaży: 8 000 zł

estymacja: 7 000  - 15000.00

3. BAŁKA Mirosław (ur. 1958, Warszawa)

Komplet czterech prac z teki Crossroads in A., ed. 34/80, 2006 r.

litografia/papier, 56 x 76 cm (x4)
sygn. i numerowany  z przodu prawy dolny

niesprzedane

estymacja: 25 000  - 40000.00

4. BAŻOWSKA Natalia (ur. 1980)

Porozmawiajmy / We should talk

akryl na płótnie, 2017, 50 x 70 cm, sygn. z tyłu, prawy dolny róg 'BAŻOWSKA'

cena sprzedaży: 3 100 zł

estymacja: 2 500  - 4000.00

5. BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)

bez tytułu

grafika komputerowa, 68,6 x 53,7 cm, sygn. przód centralnie ‚Beksiński’ (flamaster) rok 2004 Druk cyfrowy 300dpi zabezpieczone folią UV. Prace osobiście Beksiński wydrukował w firmie FOTOTYPE

cena sprzedaży: 2 100 zł

estymacja: 2 500  - 3500.00

6. BEREŹNICKI Kiejstut (ur. 1935)

Martwa natura z jajkiem

olej na płótnie, 56,8 x 56,5 cm, sygn. przód ‚K. Bereźnicki 1991 natura z jajkiem'

cena sprzedaży: 8 000 zł

estymacja: 18 000  - 22000.00

7. BUCZEK Bartek (ur. 1987)

Petroglif

olej na płótnie, 100x100 cm, sygn. tył: ‚Buczek

niesprzedane

estymacja: 4 000  - 5500.00

8. BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Tarka, 1999

grafika 5/8, 35 x 23 cm, sygn. wzdłuż prawej krawędzi: '5/8, grafika / gratis, Bujnowski / 99’

cena sprzedaży: 1 500 zł

estymacja: 2 000  - 3000.00

9. CHAZME 718 (Daniel Kaliński) (ur. 1980)

Człowiek z wysokiego zamku

akryl na płótnie, akryl na płótnie, 2018, 145 x 97 cm, sygn. prawy dolny róg 'CHAZME718', sygn. tył. 'CZŁOWIEK Z WYSOKIEGO ZAMKU | CHAZME718'

cena sprzedaży: 8 000 zł

estymacja: 8 500  - 11000.00

10. CHUDZICKI Michał (ur. 1983, Kraśnik)

Domowe ognisko IV

olej na płótnie, 65 x 50 cm, sygn. tył, góra 'Michał Chudzicki,"Domowe ognisko IV", 2012’

cena sprzedaży: 1 500 zł

estymacja: 2 000  - 4500.00

11. DESKUR WOLSKI Xawery (ur. 1988, Aix-en-Provence)

Mapa i terytorium

fotografia (100 x 66,7 cm) oraz mapa Michelin i cytat z książki Michela Houellebecqa "Mapa i terytorium" (wyd. W.A.B., 2011 r.), ed. 1/3, 2018, fotografia w opr. 103 x 70 cm sygn. z tyłu, lewy górny róg: 'XAWERY DESKUR WOLSKI 2018 | ed. 1/3'

cena sprzedaży: 2 000 zł

estymacja: 2 500  - 3500.00

12. DESKUR WOLSKI Xawery (ur. 1988, Aix-en-Provence)

Nośnik dreblinek

instalacja, 2017, 75 x 76 x 210 cm, materiał: metal, drewno, plastik i pcv, sygn.

cena sprzedaży: 4 500 zł

estymacja: 5 000  - 7000.00

13. DRÓŻDŻ Stanisław (1939 - 2009)

Kim jesteś?, 2006

druk autorski naklejony na piankę, 77,9 x 77,7 cm, w opr. 80 x 80 cm

cena sprzedaży: 2 500 zł

estymacja: 3 500  - 5500.00

14. DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)

Obraz 2093 (Łagów- osaczony), 1997

olej na płycie, 80 x 61 cm,, sygn. przód ‚Duda Gracz. 2093/97, na odwrociu papierowa naklejka z opisem pracy: 'TYTUŁ Obraz 2093 ( Łagów- osaczony) | TECHNIKA OLEJ | WYMIARY 80 x 61 | ROK 1997 | UWAGI: 1 WERNIKS

cena sprzedaży: 40 000 zł

estymacja: 40 000  - 55000.00

15. FYDRYCH MAJOR Waldemar (ur. 1953)

Krasnoludek z Madalińskiego

technika własna na płótnie, ed. 5/20, 2015, sygn. tył, 'Namalowane 12.06 2015, Krasnoludek z Madalińskiego, 1983/2015 No 5/20, Major Waldemar Fydrych

cena sprzedaży: 1 500 zł

estymacja: 2 500  - 3500.00

16. GÓRNA Katarzyna (ur. 1968)

Fuck me, Fuck you, Peace, 1999/2000

fotografia czarno-biała, papier fotograficzny, ed. 4/10+2, 120 x 82 cm, sygn. i datowany na odwrociu każdej z trzech części: 'KATARZYNA GÓRNA 2000'

cena sprzedaży: 14 000 zł

estymacja: 16 000  - 26000.00

17. GRZYBOWSKI Peter (1954 Kraków - 2013 Nowy Jork)

Red Lights

120x90 cm, 1984r, Akryl na płótnie. Sygnowana z tyłu+ Lewy dolny róg inicjały PG

niesprzedane

estymacja: 28 000  - 36000.00

19. KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

M. Aureliusz, Rozmyślania, IX.15, 2016_2017

technika własna, 49,5 x 83,5 x 16,5 cm, sygnowany odwrocie prawy dolny róg

cena sprzedaży: 4 300 zł

estymacja: 4 000  - 5500.00

20. KOWALSKI Tomasz (ur. 1984, Szczebrzeszyn)

bez tytułu, z serii Painting is a Hungry Ghost, 2007

olej na płótnie, 18 x 24 cm, sygn. tył, prawy górny róg ‚T. Kowalski 2007’

cena sprzedaży: 4 400 zł

estymacja: 7 000  - 12000.00

21. LETO Norman (ur. 1980, Bochnia)

Islandia (Czarny piasek)

olej na płótnie, 2009, 110 x 160 cm, sygn. tył, prawy dolny róg ‚Norman 2009, Islandia (czarny piasek)

cena sprzedaży: 13 000 zł

estymacja: 15 000  - 19000.00

Brak aukcji

/3
liczba obiektów: 48