Pierwsza Galicyjska Aukcja Sztuki Współczesnej

09 kwietnia 2017 | niedziela, godz. 18:00

Art Agenda Nova

ul. Batorego 2

31-135 Kraków

Miejsce aukcji:
Hotel "Pod Różą"
ul. Floriańska 14, Kraków
5 - 9 kwietnia 2017
środa – niedziela: 13.00 - 18.00
Hotel "Pod Różą"
ul. Floriańska 14, Kraków

Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej  opłatę aukcyjną w wysokości 15%.
Do wybranych obiektów - oznaczonych w katalogu * - zostanie doliczona opłata wynikająca z tzw. droit de suite. Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
30 000 zł

Obiekty w katalogu (39)

1. ALTHAMER Paweł (ur. 1967)

Bez tytułu, 2003,

rzeźba kameralna, biały materiał atłasowy, zszywany, wypełnienie: bawełna, wys. 8,5 cm, ed. 10 sztuk

cena sprzedaży: 1 200 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

estymacja: 2 500  - 4500.00

2. BARAN Tomasz (ur. 1985, Stalowa Wola)

Pozytyw, 2008,

olej na płótnie, 140 x 170 cm,
sygn. z tyłu po prawej 'TOMASZ BARAN 2008'

cena sprzedaży: 6 400 zł

estymacja: 6 500  - 10500.00

3. BAŻOWSKA Natalia (ur. 1980)

Utożsamianie, 2014,

akryl na płótnie, 50 x 70 cm,
sygn. po prawej 'UTOŻSAMIENIE | NATALIA BAŻOWSKA | 2014'

cena sprzedaży: 1 500 zł

estymacja: 2 500  - 4000.00

4. BERDYSZAK Jan (1934 Zawory - 2014 Poznań)

Reszty reszt 54, 2012,

akryl, płótno, sklejka, 72,8 x 82 cm,
sygn. u góry po prawej 'RESZTY RESZT 54 | AKRYL | 246 MAD', środek po lewej: '72,8 x 82 cm', środek: 'JAN BERDYSZAK | 2012'

sprzedaż warunkowa: 21 000 zł

estymacja: 24 000  - 30000.00

5. BUCZEK Bartek (ur. 1987)

Dywan to lawa III/III, 2016,

olej na płótnie, 100 x 100 cm,
sygn. centralnie 'BUCZEK 2016'

cena sprzedaży: 3 500 zł

estymacja: 4 500  - 5500.00

6. BUJNOWSKI Rafał (ur. 1974)

Tarka, 1999

grafika na folii, 5/8, 35 x 23 cm,
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: '5/8, grafika / gratis, Bujnowski / 99'

cena sprzedaży: 2 200 zł

estymacja: 2 500  - 3500.00

7. CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Uzdrowisko, Fragment nr 21/5, 2011/2012,

akryl, węgiel na papierze, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrociu 'MAREK CHLANDA'

cena sprzedaży: 11 000 zł

estymacja: 10 000  - 12000.00

8. CHOŁDA Igor (Aqualoopa) (ur. 1978)

Luftwaffe 2014, ed. 6/15

serigrafia na płótnie, 100 x 100 cm,
sygn. z przodu

cena sprzedaży: 600 zł

estymacja: 500  - 1000.00

9. CHUDZICKI Michał (ur. 1983, Kraśnik)

Klatka II, 2012,

olej na płótnie, 46 x 38 cm,
sygn. po lewej u góry 'MICHAŁ CHUDZICKI | KLATKA II | 2012'

cena sprzedaży: 1 400 zł

estymacja: 1 500  - 2000.00

10. ZBIOK (CZAJKOWSKI Sławomir) (ur. 1982)

From Liberations Serie - Favourite drugs, 2016,

olej na płótnie, 120 x 120 cm
sygn. sygn. z tyłu, u góry, po lewej: 'ZBIOK | 2016' poniżej: 'ZBIOK | 2016 | FAVOURITE DRUGS | (LIBERATIONS) | SERIE

cena sprzedaży: 5 100 zł

estymacja: 4 000  - 7000.00

11. DESKUR Marta (ur. 1962)

Seria IV, 1991,

olej, pigmenty naturalne na płótnie, 86 x 86 cm,
sygn. rama u góry "Seria IV | 4 | M. Deskur 1991"

cena sprzedaży: 2 000 zł

estymacja: 5 500  - 8500.00

12. DRÓŻDŻ Stanisław (1939 - 2009)

Kim jestem?, 2006

druk autorski naklejony na piankę,
77,9 x 77,7 cm, w opr. 80 x 80 cm

cena sprzedaży: 3 200 zł

estymacja: 7 500  - 12000.00

13. FIREK Marek (ur. 1958, Kraków)

Bóg śniegu bałwan zimą nad morzem, 2001,

olej na płótnie, 70 x 50 cm,
sygn. przód, u dołu z prawej 'M.F.01'

cena sprzedaży: 2 500 zł

estymacja: 3 000  - 4500.00

14. KANTOR Tadeusz (Wielopole Skrzyńskie, 1915-1990, Kraków)

Bez tytułu, lata 80.

rysunek na papierze (pastel, flamaster, węgiel), 17 x 26 cm, w opr. 50 x 57,5 cm,
sygn. z przodu, u dołu po prawej stronie 'KANTOR'

cena sprzedaży: 8 000 zł

estymacja: 10 000  - 12000.00

15. KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Pod Wawelem, 2008,

akryl na płótnie, 110 x 80 cm,
sygn. z tyłu 'BARTOSZ KOKOSIŃSKI'

cena sprzedaży: 3 600 zł

estymacja: 4 500  - 6500.00

16. KOWALSKI Tomasz (ur. 1984, Szczebrzeszyn)

Dziewczynka z ptaszkiem, 2006,

olej na płótnie, 24 x 32,5 cm,
sygn. centralnie 'TOMEK KOWALSKI 2006'

cena sprzedaży: 7 500 zł

estymacja: 5 500  - 8500.00

17. THE KRASNALS Grupa

So, how we divide Poland this time? / Angela Merkel, Vladimir Putin, 2015

sygn. `So how we divide Poland this time? / Angela Merkel, Vladimir Putin | THE KRASNALS WHIELKI KRASNAL | 2015`, sygn. z przodu po lewej u dołu `THE KRASNALS 2015`

cena sprzedaży: 5 000 zł

estymacja: 6 500  - 10000.00

18. THE KRASNALS Grupa

Zenek - zwykły Polak / z cyklu Whielcy Polacy, 2011

olej, zardzewiały metal, 44 x 34 cm,
sygn. przód, na dole po prawej 'THE KRASNALS 2011'

cena sprzedaży: 4 400 zł

estymacja: 4 000  - 5000.00

19. KRAUPE-ŚWIDERSKA Janina (1921 Sosnowiec - 2016 Kraków)

Mantra, 1981,

Olej na płótnie, 100 x 74 cm, w opr. 102 x 77 cm,
sygn. z przodu, u dołu po prawej 'J. KRAUPE', z tyłu na krośnie 'JANINA KRAUPE | KRAKÓW | AL. KRASIŃSKIEGO 28/15 | OLEJ | MANTRA | 1981, na płótnie '

niesprzedane

estymacja: 15 000  - 20000.00

20. LETO Norman (ur. 1980, Bochnia)

Sprzęgło Hydrokinetyczne (Clutch), 2010

Olej na płótnie, 140 x 160 cm,
sygn. u góry po prawej 'NORMAN LETO | SPRZĘGŁO HYDROKINETYCZNE | (CLUTCH) | 2010'

cena sprzedaży: 13 000 zł

estymacja: 12 000  - 18000.00

Brak aukcji

liczba obiektów: 39