Pierwsza Galicyjska Aukcja Sztuki Współczesnej

09 kwietnia 2017 | niedziela, godz. 18:00

Art Agenda Nova

ul. Batorego 2

31-135 Kraków

Miejsce aukcji:
Hotel "Pod Różą"
ul. Floriańska 14, Kraków
5 - 9 kwietnia 2017
środa – niedziela: 13.00 - 18.00
Hotel "Pod Różą"
ul. Floriańska 14, Kraków

Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej  opłatę aukcyjną w wysokości 15%.
Do wybranych obiektów - oznaczonych w katalogu * - zostanie doliczona opłata wynikająca z tzw. droit de suite. Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
30 000 zł

Obiekty w katalogu (39)

39. FYDRYCH MAJOR Waldemar (ur. 1953)

Krasnoludek z Madalińskiego, ed. 9/20

technika własna, płótno (edycja odręczna na podłożu z muru pracy Pomarańczowej Alternatywy); 70 x 60 cm,
sygn. z tyłu 'KRASNOLUDEK | Z MADALIŃSKIEGO | WARSZAWA | 1982/2016 | 9/20 | MAJOR WALDEMAR | FYDRYCH'

cena sprzedaży: 1 600 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

estymacja: 2 500  - 3700.00

38. KRANE Christoph (ur. 1967, Padeborn)

Bez tytułu, 2009

stal nierdzewna, spawana, 32 x 110 x 32 cm
sygnowana na dole

niesprzedane

estymacja: 15 000  - 20000.00

37. KUROSAWA-TOMCZYK Józef (1941 - 2006)

Dzień ładnych kobiet, 2001,

olej na desce, 60 x 130 cm
sygn. tył środek 'JÓZEF TOMCZYK | - KUROSAWA | 2001 R., tył po prawej 'DZIEŃ ŁADNYCH KOBIET | (DZIAŁANIE GRUPY ŁADNIE) | TEATR MALOWANIA | KLUB MIASTO KRAKOFF | (-) M. FIREK'

cena sprzedaży: 4 200 zł

estymacja: 4 500  - 6000.00

36. SZTWIERTNIA Grzegorz (ur. 1968)

L3

olej na płótnie, 33 x 30 cm,
sygn. z tyłu na krośnie 'G. SZTWIERTNIA | L3'

cena sprzedaży: 2 200 zł

estymacja: 2 500  - 4500.00

35. SZLAGA Radosław (Radek) (ur. 1979)

Nivea, 2005,

olej na płótnie, 50 x 50 cm,
sygn. centralnie 'PAN RDK | *NIVEA* | R. SZLAGA | 2005'

cena sprzedaży: 8 100 zł

estymacja: 5 000  - 8000.00

34. SZEWCZYK Szymon (ur. 1989, Świętochłowice)

Tag 6, 2013,

olej na płótnie, 100 x 130 cm,
sygn. krosno centralnie 'TAG 6 | SZYMON SZEWCZYK'

cena sprzedaży: 2 000 zł

estymacja: 2 500  - 4000.00

33. SZEWCZYK Andrzej (Katowice 1950 - Cieszyn 2001)

Bez tytułu, z cyklu Wałki, 1978,

emulsja, pigmenty, tektura, 100 x 69 cm,
sygn. z tyłu 'WYSTAWIANA W MUZEUM W CHEŁMIE 1986 | LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ | ANDRZEJ SZEWCZYK | 1978'

cena sprzedaży: 6 000 zł

estymacja: 8 500  - 12500.00

32. SUROWIEC Łukasz (ur. 1985)

Hujowa Górka, Kraków Płaszów z cyklu Zielnik, 2015

geranium (bodziszek), wym. 39 x 38 cm, opr. 41,5 x 42,5 cm,
sygn. na ramie: 'HUJOWA GÓRKA 1/4 | ŁUKASZ SUROWIEC | 2016'

cena sprzedaży: 3 000 zł

estymacja: 3 000  - 4500.00

31. STARSKA Magdalena (ur. 1980)

Grzyby-szałasy, 2017,

olej na płótnie, 80 x 90 cm,
sygn. z tyłu 'MAGDALENA STARSKA | GRZYBY-SZAŁASY | 2017'

cena sprzedaży: 4 500 zł

estymacja: 5 000  - 7000.00

30. SAWICKA Jadwiga (ur. 1959, Przemyśl)

Myśmy wszystko zapomnieli, 2008, jeden z 14 obiektów

obiekt: lightbox, 20 x 20 x 30 cm

cena sprzedaży: 600 zł

estymacja: 700  - 1500.00

29. SASNAL Wilhelm (ur. 1972, Tarnów)

Untitled, ed. 81/100, 2011,

linoryt na papierze, 53 x 43 cm,
sygn. u dołu 'UNTITLED 81/100 | SYGNATURA | 2011'

cena sprzedaży: 2 600 zł

estymacja: 3 000  - 4500.00

28. ROKITA Zuzanna (ur. 1988)

13052016134962.23725.761, 2016,

cyjanotypia, tkanina, 100 x 150 cm, w opr. 154 x 108 cm,
sygn. dół po prawej 'ZUZANNA ROKITA 2016'

niesprzedane

estymacja: 2 500  - 4000.00

27. PAMUŁA Jan (ur. 1944, Spytkowice koło Wadowic)

Seria komputerowa I nr 3, 1990,

Akryl na płótnie, 100 x 100 cm, w opr. 103 x 103 cm,
sygn. na krośnie u góry 'JAN PAMUŁA SERIA KOMPUTEROWA I 1990 (3)'

cena sprzedaży: 8 000 zł

estymacja: 15 000  - 20000.00

26. ORBITOWSKI Janusz (ur. 1940, Kraków)

14/97, 1997,

olej na płótnie, 100 x 100 cm, w opr. 102 x 102 cm,

cena sprzedaży: 8 000 zł

estymacja: 15 000  - 20000.00

25. NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)

Bez tytułu (Hajnówka), 1970,

ołówek, akryl/tektura, 49,1 x 69,6 cm,
sygnowany i datowany w prawym dolnym rogu: 'J. NOWOSIELSKI 1970 HAJNÓWKA' i opisany na odwrociu: 'Hgj Hajnówka'

cena sprzedaży: 16 000 zł

estymacja: 12 000  - 15000.00

24. MIKULSKI Kazimierz (1918-1998)

Kobieta na spacerze, 1975

tusz/papier, 24 x 35 cm, w opr. 46 x 57 cm,
opisany z tyłu [pieczątka] 'ZE SPUŚCIZNY ARTYSTYCZNEJ KAZIMIERZA MIKULSKIEGO. POTWIERDZAM AUTENTYCZNOŚĆ [odręcznie] EMILIA FREJ 05.06.2014, prawy dolny róg; '24 x 35 | POŁ L.70-TYCH'

cena sprzedaży: 4 000 zł

estymacja: 5 000  - 7000.00

23. MACIEJOWSKI Marcin (ur. 1974r.)

O integracji z UE mówi Jacek Soska, Stanisława Salomon z zabawy pokazuje mostek. Urzędnicy chcą go zburzyć, 2004,

ołówek/papier, 21 x 15 cm (x2)
sygnowany i datowany p.d.: 'M. Maciejowski 04.' (każda część)

cena sprzedaży: 2 000 zł

estymacja: 3 500  - 4000.00

22. LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)

Przygotowanie do wielkiego muralu, 2014

akryl, olej, wosk pszczeli, płótno, sklejka, pleksi, 91 x 70 x 8,5 cm
sygn. centralnie 'LUTYŃSKI PIOTR | 2014 | PRZYGOTOWANIE DO WIELKIEGO MURALU'

cena sprzedaży: 10 000 zł

estymacja: 12 000  - 15000.00

21. LETO Norman (ur. 1980, Bochnia)

Szkocja. Szukanie nowych rozwiązań, 2006-07,

olej na płótnie, 75 x 75 cm,
sygn. dół po prawej 'NORMAN L | 2006-7 | SZKOCJA | SZUKANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ'

cena sprzedaży: 7 500 zł

estymacja: 7 000  - 10000.00

20. LETO Norman (ur. 1980, Bochnia)

Sprzęgło Hydrokinetyczne (Clutch), 2010

Olej na płótnie, 140 x 160 cm,
sygn. u góry po prawej 'NORMAN LETO | SPRZĘGŁO HYDROKINETYCZNE | (CLUTCH) | 2010'

cena sprzedaży: 13 000 zł

estymacja: 12 000  - 18000.00

Brak aukcji

liczba obiektów: 39