Pierwsza Galicyjska Aukcja Sztuki Współczesnej

09 kwietnia 2017 | niedziela, godz. 18:00

Art Agenda Nova

ul. Batorego 2

31-135 Kraków

Miejsce aukcji:
Hotel "Pod Różą"
ul. Floriańska 14, Kraków
5 - 9 kwietnia 2017
środa – niedziela: 13.00 - 18.00
Hotel "Pod Różą"
ul. Floriańska 14, Kraków

Organizator aukcji dolicza do kwoty wylicytowanej  opłatę aukcyjną w wysokości 15%.
Do wybranych obiektów - oznaczonych w katalogu * - zostanie doliczona opłata wynikająca z tzw. droit de suite. Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%.

Szukaj w tym katalogu
1 zł
30 000 zł

Obiekty w katalogu (39)

25. NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)

Bez tytułu (Hajnówka), 1970,

ołówek, akryl/tektura, 49,1 x 69,6 cm,
sygnowany i datowany w prawym dolnym rogu: 'J. NOWOSIELSKI 1970 HAJNÓWKA' i opisany na odwrociu: 'Hgj Hajnówka'

cena sprzedaży: 16 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

estymacja: 12 000  - 15000.00

20. LETO Norman (ur. 1980, Bochnia)

Sprzęgło Hydrokinetyczne (Clutch), 2010

Olej na płótnie, 140 x 160 cm,
sygn. u góry po prawej 'NORMAN LETO | SPRZĘGŁO HYDROKINETYCZNE | (CLUTCH) | 2010'

cena sprzedaży: 13 000 zł

estymacja: 12 000  - 18000.00

7. CHLANDA Marek (ur.1954 r.)

Uzdrowisko, Fragment nr 21/5, 2011/2012,

akryl, węgiel na papierze, 50 x 100 cm,
sygn. na odwrociu 'MAREK CHLANDA'

cena sprzedaży: 11 000 zł

estymacja: 10 000  - 12000.00

22. LUTYŃSKI Piotr (ur. 1962)

Przygotowanie do wielkiego muralu, 2014

akryl, olej, wosk pszczeli, płótno, sklejka, pleksi, 91 x 70 x 8,5 cm
sygn. centralnie 'LUTYŃSKI PIOTR | 2014 | PRZYGOTOWANIE DO WIELKIEGO MURALU'

cena sprzedaży: 10 000 zł

estymacja: 12 000  - 15000.00

35. SZLAGA Radek (ur. 1979)

Nivea, 2005,

olej na płótnie, 50 x 50 cm,
sygn. centralnie 'PAN RDK | *NIVEA* | R. SZLAGA | 2005'

cena sprzedaży: 8 100 zł

estymacja: 5 000  - 8000.00

14. KANTOR Tadeusz (Wielopole Skrzyńskie, 1915-1990, Kraków)

Bez tytułu, lata 80.

rysunek na papierze (pastel, flamaster, węgiel), 17 x 26 cm, w opr. 50 x 57,5 cm,
sygn. z przodu, u dołu po prawej stronie 'KANTOR'

cena sprzedaży: 8 000 zł

estymacja: 10 000  - 12000.00

26. ORBITOWSKI Janusz Kraków, 1940-2017, Kraków)

14/97, 1997,

olej na płótnie, 100 x 100 cm, w opr. 102 x 102 cm,

cena sprzedaży: 8 000 zł

estymacja: 15 000  - 20000.00

27. PAMUŁA Jan (ur. 1944, Spytkowice koło Wadowic)

Seria komputerowa I nr 3, 1990,

Akryl na płótnie, 100 x 100 cm, w opr. 103 x 103 cm,
sygn. na krośnie u góry 'JAN PAMUŁA SERIA KOMPUTEROWA I 1990 (3)'

cena sprzedaży: 8 000 zł

estymacja: 15 000  - 20000.00

16. KOWALSKI Tomasz (ur. 1984, Szczebrzeszyn)

Dziewczynka z ptaszkiem, 2006,

olej na płótnie, 24 x 32,5 cm,
sygn. centralnie 'TOMEK KOWALSKI 2006'

cena sprzedaży: 7 500 zł

estymacja: 5 500  - 8500.00

21. LETO Norman (ur. 1980, Bochnia)

Szkocja. Szukanie nowych rozwiązań, 2006-07,

olej na płótnie, 75 x 75 cm,
sygn. dół po prawej 'NORMAN L | 2006-7 | SZKOCJA | SZUKANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ'

cena sprzedaży: 7 500 zł

estymacja: 7 000  - 10000.00

2. BARAN Tomasz (ur. 1985, Stalowa Wola)

Pozytyw, 2008,

olej na płótnie, 140 x 170 cm,
sygn. z tyłu po prawej 'TOMASZ BARAN 2008'

cena sprzedaży: 6 400 zł

estymacja: 6 500  - 10500.00

33. SZEWCZYK Andrzej (Katowice 1950 - Cieszyn 2001)

Bez tytułu, z cyklu Wałki, 1978,

emulsja, pigmenty, tektura, 100 x 69 cm,
sygn. z tyłu 'WYSTAWIANA W MUZEUM W CHEŁMIE 1986 | LIPIEC | SIERPIEŃ | WRZESIEŃ | ANDRZEJ SZEWCZYK | 1978'

cena sprzedaży: 6 000 zł

estymacja: 8 500  - 12500.00

10. ZBIOK (CZAJKOWSKI Sławomir) (ur. 1982)

From Liberations Serie - Favourite drugs, 2016,

olej na płótnie, 120 x 120 cm
sygn. sygn. z tyłu, u góry, po lewej: 'ZBIOK | 2016' poniżej: 'ZBIOK | 2016 | FAVOURITE DRUGS | (LIBERATIONS) | SERIE

cena sprzedaży: 5 100 zł

estymacja: 4 000  - 7000.00

17. THE KRASNALS Grupa

So, how we divide Poland this time? / Angela Merkel, Vladimir Putin, 2015

olej na płótnie, 100 x 100 cm,
sygn. `So how we divide Poland this time? / Angela Merkel, Vladimir Putin | THE KRASNALS WHIELKI KRASNAL | 2015`, sygn. z przodu po lewej u dołu `THE KRASNALS 2015`

cena sprzedaży: 5 000 zł

estymacja: 6 500  - 10000.00

31. STARSKA Magdalena (ur. 1980)

Grzyby-szałasy, 2017,

olej na płótnie, 80 x 90 cm,
sygn. z tyłu 'MAGDALENA STARSKA | GRZYBY-SZAŁASY | 2017'

cena sprzedaży: 4 500 zł

estymacja: 5 000  - 7000.00

18. THE KRASNALS Grupa

Zenek - zwykły Polak / z cyklu Whielcy Polacy, 2011

olej, zardzewiały metal, 44 x 34 cm,
sygn. przód, na dole po prawej 'THE KRASNALS 2011'

cena sprzedaży: 4 400 zł

estymacja: 4 000  - 5000.00

37. KUROSAWA-TOMCZYK Józef (1941 - 2006)

Dzień ładnych kobiet, 2001,

olej na desce, 60 x 130 cm
sygn. tył środek 'JÓZEF TOMCZYK | - KUROSAWA | 2001 R., tył po prawej 'DZIEŃ ŁADNYCH KOBIET | (DZIAŁANIE GRUPY ŁADNIE) | TEATR MALOWANIA | KLUB MIASTO KRAKOFF | (-) M. FIREK'

cena sprzedaży: 4 200 zł

estymacja: 4 500  - 6000.00

24. MIKULSKI Kazimierz (1918-1998)

Kobieta na spacerze, 1975

tusz/papier, 24 x 35 cm, w opr. 46 x 57 cm,
opisany z tyłu [pieczątka] 'ZE SPUŚCIZNY ARTYSTYCZNEJ KAZIMIERZA MIKULSKIEGO. POTWIERDZAM AUTENTYCZNOŚĆ [odręcznie] EMILIA FREJ 05.06.2014, prawy dolny róg; '24 x 35 | POŁ L.70-TYCH'

cena sprzedaży: 4 000 zł

estymacja: 5 000  - 7000.00

15. KOKOSIŃSKI Bartosz (ur. 1984)

Pod Wawelem, 2008,

akryl na płótnie, 110 x 80 cm,
sygn. z tyłu 'BARTOSZ KOKOSIŃSKI'

cena sprzedaży: 3 600 zł

estymacja: 4 500  - 6500.00

5. BUCZEK Bartek (ur. 1987)

Dywan to lawa III/III, 2016,

sygn. centralnie 'BUCZEK 2016'

cena sprzedaży: 3 500 zł

estymacja: 4 500  - 5500.00

Brak aukcji

liczba obiektów: 39