Abstrakcja organiczna, geometryczna i op-art

15 października 2018 | poniedziałek, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 100 zł

Obiekty w katalogu (23)

21. NIEMCZYK Paulina (ur. 1988, Tychy)

Anatomia koloru, 2014

olej, płótno, 100 x 100 cm
opisany na odwrocie: Niemczyk 2014.

cena sprzedaży: 1 100 zł

2. LENIK Iwona (ur. 1983, Przemyśl)

Abstract body detail 4, 2018

olej, płótno, 40 x 40 cm
opisany na odwrocie: Abstract body detail 4 2018 Iwona Lenik

cena sprzedaży: 700 zł

7. WOŹNY Kacper (ur. 1998, Warszawa)

Scorching, 2018

olej, płótno, 110 x 140 cm
opisany na odwrocie: Woźny 18' "SCORCHING"

cena sprzedaży: 1 000 zł

1. JAWORSKI Robert (ur. 1968)

Red IX, 2018

akryl, płótno, 90 x 120 cm
opisany na odwrocie: red IX 2018 robert jaworski

cena wywoławcza: 1 500 zł

3. TROCHIM Anna Alicja (ur. 1952)

Esperanza, 2013

olej, płótno, 120 x 60 cm
opisany na odwrocie: Anna Alicja Trochim ESPERANZA 2013

cena wywoławcza: 2 300 zł

4. MICHALSKA Weronika

Rina, 2018

olej, płótno, 80 x 70 cm
opisany na odwrocie: "Rina", 80x90 cm, olej na płótnie 2018 Weronika Michalska

cena wywoławcza: 950 zł

5. RADOCH Karolina (ur. 1989)

Oksymoron 9, 2012

akryl, olej, płótno, 150 x 100 cm
opisany na odwrocie: Oksymoron 9 2012 KRadoch

cena wywoławcza: 750 zł

6. DELIŃSKA Iwona (ur. 1963)

Zen, 2017

olej, płótno, 50 x 50 cm
opisany na odwrocie: Iwona Delińska ZEN 2017

cena wywoławcza: 1 500 zł

8. ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Bez tytułu (84), 1993

olej, płótno, 25 x 35 cm
sygn. l.g. Ćwiertniewicz 93, opisany na odwrocie: 84 XIII/93

cena wywoławcza: 500 zł

9. DORADA-KRAWCZYK Alina (ur. 1952)

Regaty w tańcu, 2012

olej, płótno, 100 x 140 cm
sygn. p.d.: ADorada '12, opisany na odwrocie: ALINA DORADA-KRAWCZYK "REGATY W TAŃCU" Z CYKLU REGATY I 100x140 cm 2012 r.

cena wywoławcza: 1 900 zł

10. JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2018

olej, płótno, 120 x 120 cm
opisany na odwrocie: Anna Jarzymowska bez tytułu 2018 r.

cena wywoławcza: 950 zł

11. MALISZEWSKA Aneta (ur. 1979)

Twarz podczas zachodu słońca, 2018

akryl, płótno, 40 x 30 cm
opisany na odwrocie: Aneta Maliszewska "Twarz podczas zachodu słońca" 2018 r.

cena wywoławcza: 500 zł

12. WIELOWIEJSKI Michał Jan

03.016, 2016

olej, płótno, 92 x 65 cm kompozycja, 96 x 69 cm w oprawie
opisany na odwrocie: MICHAŁ JAN WIELOWIEJSKI 03.016 OLEJ

cena wywoławcza: 1 200 zł

13. SZCZERBAKOWICZ Magdalena (ur. 1979)

Bez tytułu, 2013

akryl, płótno, 81 x 100 cm

cena wywoławcza: 500 zł

14. STARĘGA Iza (ur. 1964)

Bez tytułu, 2016

technika własna, olej, płótno, 90 x 120 cm
opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2016

cena wywoławcza: 1 500 zł

15. ROWIŃSKA Agnieszka

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 100 x 120 cm
opisany na odwrocie: A.ROWINSKA

cena wywoławcza: 500 zł

17. LEDZION Paulina

Wschód, 2018

akryl, płótno, 81 x 100 cm
sygn. p.d.: Paulina Ledzion

cena wywoławcza: 800 zł

18. WOJCIECHOWSKA Henryka

Tembr 2, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm
opisany na odwrocie: Henryka Wojciechowska olej, płótno, 120x90

cena wywoławcza: 500 zł

19. CWALINA Andrzej Bartosz (ur. 1985, Łomża)

Ziller, 2017

akryl, płótno, 150 x 100 cm
opisany na odwrocie: 'ZILLER' ANDRZEJ BARTOSZ CWALINA 04.2017

cena wywoławcza: 500 zł

20. PRZYBYŁA Piotr (ur. 1983, Sosnowiec)

Pochodzenie światła nr 17, 2018

technika mieszana, płótno, 65.50 x 80 cm
opisany na odwrocie: "Pochodzenie Światła NR 17" Piotr Przybyła 2018 r

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 23