Akcja Abstrakcja!

29 marca 2017 | środa, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 900 zł

Obiekty w katalogu (28)

25. JARZYMOWSKA Anna (ur. 1988, Rybnik)

Bez tytułu, 2017

olej, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 900 zł

24. DAŁEK Monika (ur. 1981)

Czy mnie widzisz?, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 800 zł

26. KARWOWSKA Magdalena (ur. 1986, Ruda Śląska)

Miasto 102, 2017

akryl, tech. mieszana, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 550 zł

6. SMOLIK Dominik (ur. 1982)

Konsystencja, 2017

akryl, płótno, 73 x 100 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 600 zł

13. ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)

Z cyklu Kaligrafy: K7

tempera jajowa, papier, 41 x 30 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 350 zł

1. SZCZECHOWSKA Olga (ur. 1987, Radom)

Kolaże 18, 2017

dyptyk, kolaż, papier, 20 x 14 cm każdy, (w ramie: 26 x 20 cm każdy) sygn. z przodu: Olga Szczechowska, kolaż, 2017

cena sprzedaży: 610 zł

2. SZCZECHOWSKA Olga (ur. 1987, Radom)

Kolaże 22, 2017

dyptyk, kolaż, papier, 20 x 14 cm każdy, (w ramie: 26 x 20 cm każdy) sygn. z przodu: Olga Szczechowska, kolaż, 2018

cena wywoławcza: 600 zł

3. SARNOWSKI Michał

Bez tytułu, 2016

akryl, karton, 86 x 59 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 500 zł

4. LASZCZAK Marcin (ur. 1977)

Bez tytułu, 2014

akwarela, papier, 100 x 70, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 1 000 zł

5. TOBOLEWSKI Tomasz (ur. 1973, Zabrze)

Lewitacja, 2012

suchoryt, papier, 59 x 42 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 500 zł

7. WĄSOWSKI Paweł

Regulus, 2016

tempera, karton, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 600 zł

8. WĄSOWSKI Paweł

Alpha centauri, 2016

cena wywoławcza: 600 zł

9. JĘDRZEJKO Tomasz (ur. 1979 Bielsko-Biała)

Bez tytułu, 2006

sitodruk, papier, 100 x 70 cm

cena wywoławcza: 500 zł

10. JĘDRZEJKO Tomasz (ur. 1979 Bielsko-Biała)

Bez tytułu, 2006

sitodruk, papier, 100 x 70 cm

cena wywoławcza: 500 zł

11. LEDÓCHOWSKI Franciszek (ur. 1981)

21, 2016

akryl, emalia akrylowa, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 1 000 zł

12. WINIARSKI Tomasz (ur. 1982, Bielsko-Biała)

Z cyklu Perpetuum mobile: LXII, 2014

mezzotinta, sucha igła, 100 x 70 cm, kopia AP II/VI

cena wywoławcza: 600 zł

14. ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)

Z cyklu Kaligrafy: K6

cena wywoławcza: 300 zł

15. ZAGÓRSKI Henryk (ur. 1987)

Z cyklu Kaligrafy: K19

cena wywoławcza: 300 zł

16. WIESIOŁEK Katarzyna (ur. 1990, Nowogard)

Bez nazwy

technika własna, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 1 000 zł

17. KONIECZNY Marta (ur. 1969)

Przyciąganie

akwarela, papier, 53 x 38 cm

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 28