Akt / Ciało 2

13 lutego 2018 | wtorek, godz. 21:00
Aukcja zakończona
Szukaj w tym katalogu
1 zł
1 600 zł

Obiekty w katalogu (19)

2. PELIPAS Olga (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))

Fala, 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 1 200 zł

1. BASAJ Karolina (ur. 1991, Warszawa)

Akt, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 800 zł

4. CABAN Sylwia

Ecce Homo II

aluminium, biały marmur, 33 x 9 x 8 cm (rzeźba 24 cm + kamień o wys. 9 cm)

cena sprzedaży: 1 600 zł

3. KOŁAKOWSKA Ewelina (ur. 1993 Świnoujście)

VRSNSMV SMQLIVIB, 2017

intaglio, papier, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

cena sprzedaży: 600 zł

6. MOTH Aaron (ur. 1991)

Satyr I, 2017

papierowy kolaż na oryginalnej stronie z książki, wymiary 26,8 x 20 cm, praca ręcznie sygnowana z tyłu "Aaron Moth 2017"

cena sprzedaży: 150 zł

12. ŚMIGIELSKA Katarzyna (ur. 1976, Wrocław)

Piersi

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.

cena sprzedaży: 405 zł

5. HARASIMOWICZ Leszek (ur. 1959)

bez tytułu

kredka, pastel, ołówek, 50 x 84 cm (w świetle oprawy), sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 600 zł

7. JANUSZ-STRZYŻ Anna

Zbliża się przypływ, 2006

sucha igła, papier, 50 x 70 cm, sygn. u dołu

cena wywoławcza: 500 zł

8. PAWLICKA Gabriela

Zanurzenie, 2017

płaskorzeźba, ceramika szkliwiona, metal, 38 x 40 cm, sygn.na odwrociu,

cena wywoławcza: 350 zł

9. KOCHANIEC Grzegorz

Ciała astralne, 2017

rysunek, długopis, promarkery, czarny marker, 29,8 x 28cm, sygn.na odwrocie

cena wywoławcza: 500 zł

10. BOSAK Jan

Tatuaż II, 2016r

drzeworyt, 4/30 , 40 x 60 cm, sygn.: 4 z 30' Tatuaż II drzeworyt Jan Bosak

cena wywoławcza: 500 zł

11. JANKIEWICZ Łukasz (ur. 1975)

Akt emocjonalny

olej, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 450 zł

13. ŁODYGOWSKA Małgorzata (ur. 1976, Warszawa)

I'm Perfect, 2017,

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn.l.d.

cena wywoławcza: 400 zł

14. TĘGOWSKA Małgorzata

Rana no 1, 2017

akryl, płótno, 100 x 80cm, sygn.l.d; M.Tęgowska'17

cena wywoławcza: 400 zł

15. PIŃKOWSKI Marcin

Olga, 2018r

olej, płótno,120x 80cm, sygn.p.d; Pińkowski 2018r

cena wywoławcza: 500 zł

16. WAKUŁA-MAC Marta (ur. 1979, Nisk)

Nude IV, 2014

akwaforta, akwatinta, 26/95, 14 x11,5 cm (papier 45 x 35 cm), sygn u dołu

cena wywoławcza: 480 zł

17. ŻMUDA Paulina

Jeden na to, 2017

litografia, papier, 1/5, 100 x 70 cm sygn.p.d; Paulina Żmuda 2017r

cena wywoławcza: 700 zł

18. RABSZTYN Ryszard (ur. 1984, Olkusz)

Narodziny Wenus¸ 2017

akryl, płyta, 80 x 60cm, sygn.l.d oraz na odwrocie

cena wywoławcza: 500 zł

19. SZOSTKIEWICZ Łukasz (ur. 1988)

Stracić głowę, 2012

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 19