Akt i figura ludzka

25 maja 2017 | czwartek, godz. 21:00
Do końca aukcji: 2 dni
Szukaj w tym katalogu
1 zł
7 250 zł

Obiekty w katalogu (19)

14. PELIPAS Olga (ur. 1988, Symferopol (Ukraina))

Shell, 2017

olej, płótno, 90x80 cm
sygn. l.d.: Pelipas

aktualna cena: 1 200 zł

cena wywoławcza: 800 zł

3. SOLECKA Kaja

Zaklęcie II, 2017

olej, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d. Kaja Solecka, opisany na odwrocie: Zaklęcie II, 2017

aktualna cena: 7 250 zł

cena wywoławcza: 6 900 zł

8. POWAŁKA Michał (1984, Czeladź)

Bez tytułu, 2016

olej, deska, 39x39 cm w świetle passe-partout, 53x53 cm w oprawie
sygn. p.d.: MICHAŁ POWAŁKA 2016 oraz monogramem

aktualna cena: 500 zł

cena wywoławcza: 500 zł

13. MACIASZEK Amonaria Magda (ur. 1987, Bełchatów)

Splash woman 10, 2016

akryl, płótno, 120x100 cm
sygn. p.d.: Amonaria

aktualna cena: 800 zł

cena wywoławcza: 700 zł

16. JASZCZAK Marcin (ur. 1975)

Słuchaj, 2017

akryl, płyta, 80x80 cm
sygn. p.d.: mj 2017

aktualna cena: 800 zł

cena wywoławcza: 800 zł

1. WODYŃSKI Łukasz (ur. 1985, Bydgoszcz)

Z cyklu Monumenty, 2009

olej, płótno, 110x89 cm
sygn. p.d.: Ł. Wodyński

cena wywoławcza: 1 200 zł

2. PIECZYKOLAN Kamil

Akt I, 2013

czerń żelazowa, węgiel, papier, 70x50 cm
opisany na odwrocie: KAMIL PIECZYKOLAN

cena wywoławcza: 500 zł

4. KACHNY Piotr (ur. 1978, Kluczbork)

Warm and cold..., 2013

olej, płótno, 150x110 cm
opisany na odwrocie: Piotr Kachny Warm and cold 2013

cena wywoławcza: 900 zł

5. TRUSIK Piotr (ur. 1994)

Odpłyń w puch przestworzy, 2017

węgiel, kredka, tusz, tempera, akryl, papier, 100x70 cm; 103x73 cm w oprawie

cena wywoławcza: 950 zł

6. PIETRZYKOWSKA Agnieszka (ur. 1978)

Akt, 2017

akryl, płótno, 60x40 cm
sygn. l.d.: Aga Pietrzykowska, opisany na odwrocie: AGA PIETRZYKOWSKA

cena wywoławcza: 950 zł

7. RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)

Zabijać należy ich wszystkich, z cyklu Powiem jej prawdę, 2014

technika mieszana, płyta, 100x100 cm
opisany na odwrocie: Patryk Różycki oraz pieczątka autorska

cena wywoławcza: 600 zł

9. RYTEL-SKOREK Magdalena (ur. 1976)

Libido II, 1999

akryl, płótno, 81x100 cm
sygn. l.d.: Magdalena Rytel 1999, opisany na odwrocie: "Gdzie sie podziały reformy (Libido II)" Magda Rytel 1999 r.

cena wywoławcza: 800 zł

10. SANDOMIERZ Agnieszka (ur. 1978, Warszawa)

Bez tytułu, 2014

tempera jajowa, płótno, 40x40 cm
opisany na odwrocie: Agnieszka Sandomierz 2014.

cena wywoławcza: 1 000 zł

11. GODZISZEWSKI Jakub (ur. 1989)

Cisza, 2016

olej, płótno, śr. 30 cm, oprawiony w czarna lakierowaną ramę 5 cm
opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2016 CISZA oraz pieczątka autorska

cena wywoławcza: 500 zł

12. BADOWSKA-TWAROWSKA Wanda (ur. 1950, Ostrowiec Świętokrzyski)

4 symfonia, 2013

akryl, płótno, 100x100 cm, sygn. l.d. WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA 2013
opisane na odwrocie: WANDA BADOWSKA-TWAROWSKA "IV SYMFONIA W. LUTOSŁAWSKIEGO – impresja baletowa" akryl, 100x100, 2013

cena wywoławcza: 1 200 zł

15. BOŻEK Kacper (ur. 1974, Kraków)

Maniakalna potrzeba komfortu, 2016

akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier, 29x69 cm odcisk płyty, 51x82 cm w oprawie
sygn. i opisany u dołu: 2/100 MANIAKALNA POTRZEBA KOMFORTU KACPER BOŻEK XVI/XXI
nakład 2/100

cena wywoławcza: 900 zł

17. KRZYSZTONEK Klaudia

Dziennik, 2014

akryl, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: 2014 Klaudia Krzysztonek "Dziennik"

cena wywoławcza: 500 zł

18. WIERZBICKI Maciej (ur. 1981)

Ruda, 2015

akryl, płyta, 100x100 cm
sygn. p.d.: Wierzbicki, opisany na odwrocie: MACIEJ WIERZBICKI "RUDA"

cena wywoławcza: 800 zł

19. SERAFIN Sonia

Herr, 2016

akryl, płótno, 80x60 cm
opisany na odwrocie: Sonia Serafin 2016 Herr akryl

cena wywoławcza: 500 zł

Brak aukcji

liczba obiektów: 19